• 89мин

• 90мин

10. Бенжамин Аструг (АС 23)

• 90+4мин

Мачът се игра при хубаво слънчево време, в присътствието на повече от 5000 зрители,  пълнещи един от най хубйвите стадиони във
Франция „Форд каре“.Крайният официален  резултат е 3:3, а на полувремето тимът на Ривиерата водеше с 1:0.Домакините откриха резултата след едно меле и топката бе бита от близо 3 метра,това не обезкуражи нашите  играчи, които устремно нападаха противниковата врата. До края на полувремето съотношението не бе  променено с почването на второто полувреме, играта на нашия тим се подобри още повече сега на наша страна бе и появилия се в началото на мача вятър. нападанието подхранвано много добре от  хафбековата линия, беше постоянно пред  противниковия гол.Но ударите бяха все вън, а и много положение бяха просто пропуснати Все пак,нашите се показаха доста резултатни Те осмислиха много добре играта си и можаха да маркират три последователни гола.Резултатът се покачина 3:1 за АС23, това изненада извънредно много тим на Ривиерата. Той изненада и рефера, който от 35 минута започна да ръководи по един  нечувано скандален  маниер.Той даваше фаул след  фаул, прекъсваше нападенията с несъществуващи офсайди и само при тая тормозеща нашия тим обстановка, сборният Ривиерата отбеляза втория си.Хафтаймът  изтече,обяви края на мача, той играта с 4 минути — толкова, колкото бяха необходими, за да може резултатът да бъде поне изравнен И наистина, той постигна тогава третият гол бе  маркиран,въпреки,че това стана неправилно.Нашите отбелязаха голове  през второто полувреме чрез  Тодоров и Йорданов. Изравнителният гол дойде още в 3 та минута на тайма след една сполучливо дадена атака от Байкушев, който пласира удобно топката на Тодоров и той я прати в противниковата врата, двадесет  минути след това, в 15-та минута Тодоров  отбеляза втория гол.Тимът  на АС23 завладя  терена, той даде една издържана игра—рязко отличаваща се, надвишаваща много от тая на домакините — и в  резултат в 35 минута бе маркиран  и третия гол по следния начин, приел един  хубав пас, Стайков пробива, дриблира и със силен шут центрира към гола.Типичен  пробив на Стайков.Неговият бомбен шут  праща топката в стомаха на голкидъра, той я изпуска, но Йорданов я застига и я праща в мрежата. Няколко минути преди законния край на мача, Байкушев излиза ог игра поради контузия в крака. Напуска строя спед него и Аструг, който е ударен в рамото. В 49 та минута на мача,4 минути след  изтичането указаното от международни правилници време реферът даде един от  несъществуващи фаули.Резултатът  фактически е 3:2 за АС23 на приема, който ни даде председателя на лигата,той подчертано изтъкна превъзходството на АС23 в днешния мач и че резултата трябваше да бъде 3:2. Понеже времето изтече, той си позволи най-многото, което може да направи един рефер,продължи хафтаима, даде фаул на пеналти линията и въпреки изкуствено създания оф сайд, позволи да бъде отбелезан изравнителния