• 64мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Али Соу

• 90+2мин

11. Станислав Манолев (ЦСКА)

ЦСКА​ победи Септември,  като гост, с класическото 3:0, в среща от 11 кръг на Първа лига, играна на националният стадион.

Първата опасност реализирана от армейците бе в 10-тата минута, когато Джеси стреля силно във вратата от границата на наказателното поле, но вратаря на Септември изби. В 36-тата минута при борба за топката Иван Стоянов изблъска в гръб Мауридес в наказателното поле и съдията отсъди дузпа за ЦСКА. Потърпевшият Мауридес стреля леко в центъра, топката мина под краката на вратаря за 1:0. В 40-тата минута Черниаускас успя със сетни сили да избие удар на Гади от голлинията.

Второто полувреме отново бе по-силно за армейците. В 50-тата минута Тиаго стреля силно във вратата от пряк свободен удар, но вратаря на септември Георгиев хвана топката. В 64-тата минута едно разиграване между Тиаго, Пинто и Али Соу изведе Тиаго на стрелкова позиция, португалецът заби топката във вратата за 2:0. В 70-тата минута Али Соу бе изведен зад защитата но не успя да преодолее вратаря. В 92-рата минута Станислав Манолев от пряк свободен удар от около 30-ина метра вкара топката във вратата оформяйки крайното 3:0 за ЦСКА.