• 67мин

10. Михал Хубник (Сигма)

Мачът ще започне с няколко минути закъснение всеки момент!

Мача започна

1' - още в първата минута играчите на Сигма печелят корнер, центрират в наказателното поле, боксира Ивайло Иванов, след което Йордан Върбанов играе на сигурно и изчиства топката далеч напред

- Националът на ЦСКА Велизар Димитров, който получи сериозна контузия в левия крак преди няколко дни и се завърна в България, лети утре за Германия, където ще мине обстойни медицински прегледи при специалисти. Радослав Забавник ще остане веднага след тази контрола във Ларнака, където националният отбор на Словакия провежда турнир. Забавник е национал на своята страна и получи повиквателна.

3' - контраатака за армейците, напредва Емил Гъргоров и центрира в наказателното поле към Евгени Йорданов, но стражът на Сигма 20. Томаш Черни избива топката

5' - многоходова комбинация на ЦСКА подета от Емил Гъргоров. Гъргоров подава на Тиаго Силва, Силва центрира отляво в наказателното поле към далечната греда, там Йордан Тодоров изпробва нещо като воле, но твърде слабо и чешкия вратар лови

10' - извеждащо подаване към 19. Петър Бабнич, който е поне метър засада, въпреки това страничният рефер не маркира такава, настигнат е обаче Бабнич от Тиаго Силва, който му отнема топката

13' - капитанът на Сигма 3. Радин Кучира пробва един шут от около 22 метра към вратата на армейците, Ивайло Иванов лови сигурно

14' - Емил Гъргоров извежда чудесно Евгени Йорданов в наказателното поле на Сигма, но Евгени не успява да овладее топката

17' - центриране отляво на наказателното поле на ЦСКА, топката намира 16. Алеш Беднар, който стреля силно с глава, топката облизва левия страничен стълб

18' - още едно центриране, този път отдясно, намира отново 16. Алеш Беднар, който от воле праща топката в ръцете на добре пласиралия се Ивайло Иванов

22' - Амиран Муджири извежда Емил Гъргоров сам срещу вратата, но Гъргоро се забавя и Черни лови

23' - Евгени Йорданов е фаулиран грубо вляво, малко пред наказателното поле. Зад топката, от своята любима позиция се гласи да стреля Христо Янев. Страхотен шут, насочен в лявата сглобка, Черни св невероятен плонж избива

28' - Беноа Кое е фаулиран, пада Кое и хваща топката с ръце, сигнал за нарушение обаче няма и реферът показва жълт картон на Кое, заради играта му с ръка

33' - гол за Сигма. Последователно 19. Петър Бабнич преминава като бърз влак през малка гара бранителите на армейците Валентин Илиев и Радослав Забавник и от 5 метра, почти от упор, разтрелва Ивайло Иванов за 0:1

36' - невероятен пропуск на Емил Гъргоров! Радослав Забавник по дясното крило нахлу в наказателното поле и подаде на Гъргоров, той стреля от два метра, но притичал защитник избива в корнер

38' - Гол за ЦСКА!!! Гъргоров изравнява резултата!!

при неразбирателство между защитник и вратаря на Сигма, Гъргоров се възползва, открадна топката и изравни резултата - 1:1

43' - страхотен шут отново на Муджири, топката е боксирана от вратаря на Сигма и попада право на крака на Янев, който от няколко метра стреля отново право в ръцете на Томаш Черни. Отличен мач на Черни до този момент

44' - Йордан Тодоров напредва по дясното крило, задържа го за фланелката 14. Андрей Печник и се влачи няколко метра с него, докато реферът спира играта и му показва жълт картон

45'+1' - край на първото полувреме

започва второто полувреме

на полувремето в отбора на Сигма има следните промени: излизат от игра 12. Алеш Шкерле [бел. по всяка вероятност е заменен 20. Томаш Черни], 22. Михал Ковар, 14. Андрей Печник, 18. Томаш Янотка и 19. Петър Бабнич, в игра 30. Мартин Блаха, 25. Томаш Глос, 10. Михал Хубник, 9. Радин Кьоник и 12. Алеш Шкерле

в ЦСКА една смяна само и тя е на вратарите. Излиза 12. Ивайло Иванов, в игра 1. Николай Годжев

48' - центриране отдясно на наказателното поле на ЦСКА, 16. Алеш Беднар с глава стреля право в ръцете на Ники Годжев

54' - Емил Гъргоров отдясно намира по-напред Йордан Тодоров, той с прострелно центриране праща топката в наказателното поле на Сигма, но там Евгени Йорданов се разминава с нея

62' - Тиаго Силва по левия фланг преминава през двама защитници на Сигма и е фаулиран, христо Янев застава зад топката и центрира в наказателното поле, пресича центрирането вратаря на Сигма, като избива топката, която отива към Данчо Тодоров, който не успява да стреля

65' - 16. Алеш Беднар опитва нещо като странична ножица, но Николай Годжев лови

67' - втори гол за Сигма. 10. Михал Хубник отбвлязва попадението.

70' - смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 30. Йордан Тодоров, на негово място 4. маркос Чарас

73' - пробив на Чарас по лявото крило, центриране към Евгени Йорданов, който в опита си да стреля се сблъсква с вратаря на Сигма и съдията отсъжда фаул в атака

79' - Дузпа за ЦСКА!! Евгени Йорданов е повален от 15. Мартин Худец и реферът отсъжда дузпа!!

80' - Гоол за ЦСКА!! Христо Янев от бялата точка изравнява резултата. Янев стреля силно в горния ляв ъгъл на вратата на Сигма

81' - две смени след гола в състава на армейците. Излизат 29. Ибрахима Гай и 7. Христо Янев, в игра 17. Ангел Йошев и 6. Адалберт Зафиров. Смяна и в отбора на Сигма излиза 3. Радин Кучира, в игра 6. Ярослав Прекоп

83' - още една смяна в състава на Сигма излиза 8. Павел Збежинек, в игра 24. Филип Ридл

85' - Нов гол за Сигма. 10. Михал Хубник се възползва максимално от едно центриране и изпускане на топката от Николай Годжев. Хубник със шпагат влетя във вратата и отбеляза третото попадение за Сигма

Край на мача. Победа на Сигма с 3:2