Дата: 10 ноември 2009 г. 14:30 ч.
Турнир: Дублираща група 2009/10 (12-и кръг)
Треньор на ЦСКА II: Емил Димитров
Съдия: Ивайло Стоянов

Двубоят от Дублиращата група между Славия и ЦСКА завърши при равенство 1:1, за което по-доволен трябва да бъде съставът на белите.

Срещата се игра при лоши условия на помощния терен в Овча Купел, заради изсипалия се дъжд. Съдията Ивайло Стоянов обаче реши мачът да се играе, тъй като валежът спря малко преди началото на двубоя.

В състава си Велислав Вуцов бе заложил само на трима футболисти, които използва в мъжкия състав, докато в отбора на ЦСКА единствен участие взе централният бранител Росен Колев, който заради ситуацията с деветимата изгонени, вече е в мъжкия състав.

Отборът на Славия бе далеч по-активният състав през първото полувреме, но въпреки това нямаше по-опасни удари към нито една от вратите.

Втората част започна с натиск на червените и в 59-ата минута те заслужено стигнаха до гол, след като резервата Кристиян Велинов получи дълъг пас по лявото крило, успя да надбяга централният бранител Дейвид Пенчев и мушна топката под плонжа на вратаря Емил Петров.

След попадението на ЦСКА мачът се изнерви и се наложи на реферът Ивайло Стоянов да укротява ситуацията с картони.

В 90-ата минута след опасно влизане на Росен Колев, бе отсъден фаул, който бе вкаран от Александър Младенов за крайното 1:1.