Валери Домовчийски
    75′
  • 52мин

29. Милчо Ангелов (ЦСКА)

ЦСКА​ победи Славия с гол на Милчо Ангелов в 52 минута. Ангелов се появи на терена в 12 минута на мястото на контузения Педро, който пострада след единоборство с противников състезател и не успя да продължи участието си в мача. Армейците започнаха активно срещата и създадоха няколко чисти положения пред вратата на Георги Петков, като най-добрата ситуация се откри пред Давид Симао. В крайна сметка обаче възпитаниците на Едуард Йорданеску не успяха да поразят целта през първата част, която завърши при резултат 0:0.

След почивката ЦСКА отново бе по-активният отбор на терена и резултатът не закъсня. В 52 минута Милчо Ангелов отбеляза единственото попадение в срещата, след центриране на Арсенио Нунеш. В оставащото време червените продължиха с атаките към вратата на Петков и бяха близо и до втори гол. В 55 минута Диого Виана стреля от чиста позиция, но ударът му мина на сантиметри от вратата. До края на срещата отново Виана имаше шанс за попадение, но два пъти неговите удари срещнаха напречната греда в 66 минута и в добавеното от съдията Станислав Ставров време.