• 28мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА) асистенция - Александър Георгиев

• 62мин

14. Ивайло Димитров (Славия)

1 мин. Начало на мача

4 мин. Позиционна игра и на двата отбора, без опасност пред вратите

6 мин. Центриране от дясно на Георги Йомов, топката прехвърли Божидар Чорбаджийски и стигна до нападателя на Славия Ивайло Димитров, който опита задна ножица, но не успя

9 мин. Давид Симао опита акробатичен удар от въздуха, но топката премина покрай вратата на Георги Петков

10 мин. Нескопосано отиграване на Стефан Велков доведе до първи корнер в полза на ЦСКА

12 мин. Сектор „Г“ с уникална хореография. Най-отгоре на Северната трибуна беше изписано с букви „Напред към", а под този надпис „32", символизиращ пътя на ЦСКА към 32-та титла, която всички фенове на червените се надяват този сезон да бъде спечелен

15 мин. Густаво Кулма успя да надбяга двама бранители в бяло, но беше изпреварен в наказателното поле от стража на домакините Георги Петков, който след това не пропусна да провокира играча на ЦСКА

19 мин. Кирил Десподов проби от дясно, подаде към Станислав Манолев, а опитът на футболиста на ЦСКА за центриране излезе в ъглов удар, след като беше избит от бранител в бяло

20 мин. Кевин Меркадо успя да нахлуе мощно от ляво в наказателното поле на Славия, а последвалият шут срещна външната страна на мрежата на вратата на Петков

22 мин. Ъглов удар в полза на Славия. След разиграване в бяло, топката беше избита с глава от Чорбаджийски. Кълбото попадна във Владислав Узунов, който стреля силно, но също и толкова неточно аут

24 мин. Симао центрира от дясно от фаул, нито един играч не достигна до топката, а най-близо до нея беше Кулма, който не успя за много малко да я засече с глава и да я провре във вратата на Петков

25 мин. Иван Минчев влезе грубо в краката на Давид Симао, който поде атака за ЦСКА. Футболистът на червените остана да лежи на тревата, но не последва реакция от главния рефер Стефан Апостолов, който спести жълт картон за играча на домакините

28 мин. ГОООООЛ! 1:0 за ЦСКА! Логичното се случи многоходова атака на армейците завърши с първия гол за сезона на Фернандо Каранга, който с глава оползотвори подаване от ляво на Александър Георгиев

33 мин. Кевин Меркадо получи топката в лявата зона, нахлу в наказателното поле, а последвалият силен шут беше избит от вратаря на Славия Георги Петков в корнер

37 мин. Стефан Велев опита самостоятелен пробив за домакините. Той успя да стигне до подстъпите на наказателното поле, откъдето отправи удар, излязъл в аут. Вратарят на ЦСКА Георги Китанов, който все още няма работа до момента, беше покрил своя ъгъл

41 мин. Главният съдия Стефан Апостолов спря атака на ЦСКА, за да покаже жълт картон на футболист на Славия, с което си навлече гнева на червената публика. Вместо да пусне авантаж, реферът спря играта и декорира в жълто Теодоридис Папацоянопулос, койт

45+1 мин. Две чисти положения за ЦСКА в добавеното време на първата част. Центриране от ляво на Меркадо достигна до Десподов, който от вратарското наказателно поле стреля, но не улучи вратата, а Велков изби в корнер. След неговото изпълнение включилият се в атака Николай Бодуров стреля с глава, вратарят Петков изби топката към Десподов, който отново шутира мощно, но високо над вратата

Край на първото полувреме

Начало на втората част

47 мин. Жълт картон за Стефан Велев от отбора на Славия, а при последвалото центриране на Десподов от фаул, топката дойде дълго на Фернандо Каранга, който не успя да я засече и тя излезе в аут

51 мин. Нов жълт картон за Славия, получи го бившият футболист на ЦСКА Владислав Узунов. Той беше предупреден официално, тъй като влезе остро в краката на Густаво Кулма

56 мин. Принудителна смяна в редиците на ЦСКА на мястото на контузения Фернандо Каранга в игра влиза Кевин Кубемба

58 мин. Греда за ЦСКА. Центриране от дясно на Манолев не беше добре преценено от вратаря на домакините Петков, който в крайна сметка успя да отклони топката в горната греда

61 мин. Уникален пропуск на ЦСКА! Червените излязоха двама срещу трима бранители на Славия Кубемба нахлу мощно от дясно, подаде между двама на връхлитящия Десподов, който от 10-12 метра стреля в аут

62 мин. Гол за Славия! Белите изравниха веднага след пропуска на ЦСКА. Владислав Узунов подаде прострелно към нахлуващия на скорост Ивайло Димитров, който изпревари Бодуров и технично вкара покрай плонжа на Китанов. След попадението на известния с пря

66 мин. Смяна в ЦСКА Кристиян Малинов влезе на мястото на Давид Симао

69 мин. Пропуск за Славия. Минчев центрира от фаул от дясно, а Петко Христов с глава не успя да насочи топката, която мина много близо до рамката на вратата на Китанов

70 мин. Жълт картон за Кристиян Малинов от ЦСКА, който извърши нарушение на границата на наказателното поле

74 мин. Смяна в състава на ЦСКА играта напуска Кевин Меркадо, който е заменен от Тиаго  Родригес официален дебют с червената фланелка

77 мин. Мощен шут на Кулма от границата на наказателното поле, но вратарят на домакините Петков избива в корнер

78 мин. Жълт картон за Десподов, който фаулира Теодорис край тъч линията

79 мин. Кубемба успя да се измъкне от дясно в наказателното поле на домакините, но не успя да насочи добре топката, която беше лесно уловена от Петков

83 мин. Нов пропуск на ЦСКА. Десподов подаде удобна топка на връхлитящия от дясно Манолев, който центрира остро, а Кристиян Малинов вместо да вкара от 3-4 метра, прати топката в аут

85 мин. Центриране от дясно на Пинто, което попадна на главата на Кубемба, който не успя да стреля добре. Вратярат на Славия Георги Петков започна да бави играта, за което получи жълт картон

88 мин. ЦСКА продължава да пропуска червените намериха пролука в отбраната на Славия, а Рубен Пинто подаде успоредно на голлинията, като по чудо никой не успя да засече топката във вратата

93 мин. Христов изчисти топката пред връхлитащия на скорост Кирил Десподов, който падна и контузи рамото си