10. Евандро (ЦСКА) асистенция - Али Соу

• 87мин

10. Евандро (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

Срещата започна при разкъсана облачност и температура от 26 градуса.

В 8-та минута пас на Тиаго към Соу, който не успява да овладее добре, може би и защото Гамаков го задържа в наказателното поле.

В 12-та минута пас на Фабрини отляво, но никой в червено не засече топката.

В 16-та минута многоходова атака на ЦСКА завършва с пас на Бикел и неточен удар с глава на Соу.

В 17-та минута нарушение от Карабельов, вместо това е даден фаул на Антов, въпреки че той стигна пръв до топката.

В 26-та минута удар на Бикел, но след рикошет топката излиза в корнер.

В следващата минута първа атака на белите, пас към Кирилов, но Бодуров го надиграва.

В 29-та минута нахлуване и удар на Бодуров, отново след рикошет в корнер.

В 31-та минута след пряк свободен Жеферсон бие в аут отстрани на вратата.

В 33-та недаден жълт картон на Дюлгеров за удар с лакът в главата на Уот.

В 35-та минута далечен удар на Дюлгеров не изглежда проблемен, но Черниаускас изпуска опасно, след което лови.

В 36-та минута най-накрая жълт картон на Дюлгеров за пореден фаул.

В 39-та минута далечен удар на Узунов покрай вратата.

В 41-та минута жълт картон за Чорбаджийски след фаул срещу Чунчуков.

В 42-та минута хубаво центриране и удар с глава на Чунчуков, но той е бил в положение на засада.

В 44-та минута страхотна атака на ЦСКА, пас на Уот към Тиаго, той спира с гърди и бие вратарят с мъка вади в корнер.
Второто полувреме започна с центриране на Жеферсон отляво, защитник чисти в корнер в 46-та минута.

В 50-та минута страхотна атака на червенобелите, силна топка напред, Уот с глава свали на Соу, който бие, но вратарят избива в корнер.

В 57-та минута удар на Соу, след рикошет топката едва не попадна в Уот, но вратарят лови.

В 60-та минута жълт картон за Фабрини за фаул срещу Дюлгеров.

В същата минута атака на Кирилов отляво, пробив и силен удар в гредата, топката е довкарана от Карабельов за 1:0.

В 62-та минута нова атака на Славия, пас на Патев към Кирилов, който едва догонва топката до аутлинията.

В 64-та минута далечен силен удар на Дюлгеров над вратата.

В следващата минута бомбен удар на Тиаго над вратата.

В 69-та минута пас на Евандро към Соу, слаб удар и защитник овладява.

В същата минута груба грешка и забавяне на Велковски, топката е открадната с директен пас към Евандро, който прострелва вратаря за 1:1.

В 71-та минута нов удар на Евандро, но вратарят лови.

Грубо нарушение на Дюлгеров за жълт картон срещу Евандро е подминато без фаул в 72-та минута.

В 75-та минута отново Кирилов отляво с пробив и пас, Узунов с глава, топката се отбива в гърба на Узунов и е избита, веднага контраатака на ЦСКА и пас на Тиаго към Кери, който стреля в ръцете на вратаря.

В 76-та минута Карабельов не получи заслужен жълт картон първо за груб фаул със задържане срещу Бикел и след това за разкарване на топката.

В 79-та минута точен удар на Антов от дистанция попада в ръцете на вратаря.

В 81-та минута Малинов, с малко помощ от Велковски, извежда Евандро, следва силен удар над вратата.

В 84-та жълт картон за Патев за фаул срещу Кери.

В 87-та минута Кери пробива добре отляво и центрира, след леко отклоняване на топката от Христов тя стига до Евандро, който необезпокояван я вкарва с колена за 1:2 за армейците.

В същата 87-та минута жълт картон за Малинов за невъздържана реакция.