• 39мин

13. Никола Вуядинович (ЦСКА)

• 45мин

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

Начало - Около 10000 зрители, 3000 от които привърженици на ЦСКА, има по трибуните на стадион Спартак във Варна. Армейците тръгват от центъра и ще нападат надясно от главната трибуна през първото полувреме

3' - Петре пробива отдясно и центрира, но Ней не успява да играе с глава и топката е избита от вратаря Цанков

8' - опит за постепенна атака на ЦСКА през центъра. Топката е насочена към Велизар, но топката му е отнета

10' - играта се води преимно в центъра на терена, без опасности и пред двете врати

11' - Зе Руи получава пас наляво и веднага центрира в наказателното поле, но право в ръцете на вратря на домакините

14' - нов пробив на Зе Руи отляво. Португалецът търси Петре в наказателното поле, но защитник чисти в корнер

17' - в последните минути отбора на ЦСКА взима инициативта. Поредно добро центриране към Ней, който е изпреварен в последния момент от защитник

20' - Велизар овладява една топка на границите на накаателното поле на Спартак, но се засуетява и не успява да отправи удар

24' - невероятен пропуск за ЦСКА. Велизар извежда Йордан Тодоров през центъра, сам срещу Цанков. Тодоров се опитва да прехвърли вратаря и топката излиза в аут над вратата

30' - фаул срещу Зе Руи по лявото крило, на границите на наказателното поле на Спартак. Петре застава зад топката и центрира, но право в ръцете на вратаря

31' - първи ЖК в мача. Получава го 5.Тодор Янчев за нарушение без топка на противников играч

33' Греда за ЦСКА - силен удар на Зе Руи от границите на наказателното поле облизва десния страничен стълб на Цанков

36' - Центриране в наказателното поле на домакините. Там 13.Вуядинович се сблъсква със вратаря Цанков за което получава ЖК

38' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 13.Николай Вуядинович - Петре изпълнява корнер. Топката е центрирана около точката на дузпата, където Вуядинович засича с глава за 0:1. Това е първи гол за Босненеца в официален мач за ЦСКА

39' - ЖК на 10.Георги Илиев за грубо нарушение

42' - ЖК на 16.Мавко Плалавестрич за грубо нарушение в центъра на терена

43' - след изпълнения фаул Петре е изведен сам в наказателното поле, но ударът му минава високо над вратата

44' Дузпа за ЦСКА - Велизар Димитров е повален в наказателното поле на варненци, за което получава единадесет метров наказателен удар

45' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - зад топката застава Петре, който стреля неспасяемо в долния десен ъгъл

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени на почивката. Президентът на ЦСКА - Александър Томов наблюдава двубоя заедно с агитката на ЦСКА

49' - ЖК на 15.Боян Илиев за оспорване на съдийско решение

50' - Петре центрира от фаул във вратарското поле, където Тунчев стреля с глава, но на сантиметри покрай гредата

52' - Йордан Тодоров извежда Ней, сам срещу вратаря, но брзилецът е блокиран от защитник и изтласкан извън наказателното поле, след което и фаулиран

53' - Петре центрира от фаула към Вуядинович, който от четири метра праща топката в аут

55' - ЖК на 17.Зе Руи за оспорване на съдийско решение

56' - фаул за ЦСКА отдясно. Петре центрира към далечната греда, но малко високо и топката излиза в аут

58' - първа смяна в отбора на Спартак. Излиза 23.Велимир Иванович, влиза 7.Марко Савич

59' - ЖК на 4.Станислав Жеков за грубо нарушение

63' - Петре центрира отдясно, около точката на дузпата, където Зе Руи се разминава с топката

64' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 17.Зе Руи, влиза 19.Георги Чиликов

66' - самостоятелен пробив на Велизар през центъра. Последва силен удар под гредата и само невероятния рефлекс на Цанков запазва резултата непроменен

72' - втора смяна в отбора на Спартак. Излиза 20.Иван Найденов, влиза 18.Дарин Тодоров

75' - втора смяна и за ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, влиза 11.Кевин Амунике

77' - фаул на границите на наказателното поле, фронтално на Цанков. Велизар застава зад топката, но ударът му минава високо над вратата

82' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 99.Ней, влиза 9.Хосе Гарсес

84' - Гарсес пробива през центъра, преодолява технично защитник и остава сам срещу Цанков, но стреля право в тялото на вратаря и топката става притежание на Спартак

90' - три минути добавено време

90'+3' - Велизар Димитров е изведен сам срещу вратря на домакините, който го фаулира, но съдията остава безмълвен