8. Любомир Ангелов (АС 23) асистенция - Бенжамин Аструг

• 89мин

9. Владимир Тодоров (АС 23)

АС23 бие първокласния Стад Рене с 4:1

Времето не ни благоприятствува,вали дъжд  Кокетното игрище на  Рен, обаче е пълно с публика. Теренът които е покрит с идеална трева е наводнен и хлъзгав. В 2 ч. и 40 мин. тимовете са на игрището,поздравления, размяна на букети и 2 ч. и 50 мин. рефера Рибо даде сигнала за почване. Нашите имат  удара но са суетят.Не са свикнали с терена и играта е мудна. Французите подемат  нападенията си главно чрез центъра, който се заема от отличния австрийски играч Браун, бивш такъв на „Вундер тима“.Полека, лека, нашият тим литва, организира играта и нападнията му стават систематични,това е към 15-а минута Йорданов поема една топка от  Байкушев, пробива и бие отлично но топката стига дирека. Французите отговарят  също с нападение, но Дермонски не е застрашен, защото Янакиев навреме отбива.
Първият гол за АС23
В 22 та минута Каменски подава добре  напред, Стайков центрира. Четри души се спускат едновренно към топката.Става меле. Владко Тодоров се промъква и бие отлично, но бека на „Стад Рене“, който е застанал на вратата спясява сигурния с ръце. Дузпа. Йорданов бие полека полувисока и френския вратар търси зад себе си.Гол! Дали ще се усмихне щастието ни?. Французите веднага нападат и създават критично положение пред нашия гол. Дермонски плонжира и отбива опасния удар на лявото крило. Но докато той още е на земята,топката се подема от   десния инсайд, койго бие в незащитения гол. топката се търкаля към вратата, центърът я гони, но Янакиев изпреваря и на почти на самата гол линията отбива топката.АС държи надмощие до края на полувремето.След почивката играта започна с много силно темпо.Вторият гол за АС23
В 12 та минута Байкушев вежда ново нападение, прехвърля на Стайков, центрира, Ангелов поема духа и със силен шут омотава топката в мрежата. Водим вече с 2:0, малко след това, дяс. крило на французите  преминава Бушев и подава на инсайда, който мигновено бие. Дермонски отбива, но удара е
повторен и французите печелят първият си и последен гол.АС23 установява надмощието  си.Личи самоувереност в играта на АС23  който постоянно доминира.22-та минута Аструг има топка- привлича бекъг към себе си и венага подава на Ангелов, който покачва на 3:1.Французите стават отново опасни макар и за момент. Няколко опасни удара са дадени във вратата на Дермонски, но всичко е отбито.В 44-та мин. Каменски прехвърля на Аструг. топката се движи в диагонали между Йорданов, Ангелов и  Стайков. После попада у Вл. Тодоров, който мигновено бие и дава последния гол на мача, кой то е 4:1 и при който той завършва. Публиката вече явно симпатизира и аплодира софийския тим,който продължава непрекъснато да нападо до края. Реферът  Рибо бе добър. От нашия тим осебено се отличиха Дермонски, Йорданов, Каменски, Ангелов,Байкушев,Янакиев и Тодоров.Играта на двата тима общо бе добра.АС23 се показа по-рутиниран и с голяма амбиция,играта му бе ниска и с точни подавания.Французите  бяха много опасни противници, но не удържаха темпото, а главно нашите  успха да разбият играта им.