10. Сантош (ЦСКА)

26. Йеом Ки Хун (ЦСКА)

• 86мин

45. Ким Мин Ву (ЦСКА)

ЦСКА​ загуби с 0:4 контролата с корейския Сувон. Армейците започнаха в експериментален състав, като старши треньорът Стамен Белчев даде шанс за изява на повече състезатели, които имаха по-малко игрови минути. Дебют за ЦСКА направи новото попълнение Кевин Кубемба. След равностойно начало, корейците откриха резултата в деветата минута, когато Джонатан от малък ъгъл не остави шансове на Конов. Най-сериозната опасност пред вратата на Сувон дойде в 16 минута, когато Кирил Десподов изпълни пряк свободен удар от границата на наказателното поле. Неговият изстрел срещна стената, но останаха сериозни съмнения, че защитник на Сувон игра с ръка. В 33-тата минута Александър Георгиев замени Арсенио Нунеш, а до края на полувремето нямаше други сериозни опасности.

В началото на втората част Гълъбов замени Николай Бодуров, а корейците получиха право да изпълнят дузпа в 51-та минута. Наказателният удар бе реализиран от Сантос. До края на мача срещата продължи да е накъсана, а армейците така и не успяха да създадат сериозни опасности пред вратата на Сувон. В последните минути на срещата съперикът реализира нови две попадения след незазбирателства в червената защита. В игра се появи и каращият проби в ЦСКА Рафаел Силва Фонтеш.