• 58мин

7. Лъчезар Танев (ЦСКА „Септ. знаме“)

• 86мин

10. Пламен Марков (ЦСКА „Септ. знаме“)

Големият потенциал и опит безспорно бяха на страната на армейците, но на заснежения ревненски терен те срещнаха един бояк и сплотен колектив, който дълго време не се съобразяваше с авторитета на своя съперник. Неведнъж остриетата Ганмен и Цанев опасно обхождаха защитата на гостите, а при една образцово изпълнена четириходова комбинация Ганчев се оказа на върха ѝ - 1:0

До почивката зелено-белите от Трявна съумяха тактически да обезвредят очаквания натиск на армейците - сигурен Панков, подсилена защита, редки контраатаки.

Силите им обаче стигнаха до почивката. После шампионът заигра в познатия стил. Твърде бързо успя да овладее инициативата, да обърне играта и резултата в своя полза. Турнирният опит явно си каза тежката дума и сега опасностите пре Панков прогресивно се увеличаваха, а в отсрещната половина нямаше кой да поведе тревненци. Всичко остана само несбъзнато желание и рухнали илюзии да домакините