17. Бисмарк Чарлз (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

17. Реян Даскалов (Царско село)

В 1-та минута удар на Даскалов над вратата.

В 5-та минута изстрел на Стеванович в ръцете на Бусато.

В 7-та минута Христов е изведен от Балтанов, Занев се опитва да му отнеме топката и двамата падат, съдията дава дузпа и жълт картон за Занев, въпреки че се видя, че първи Христов хваща Занев.

В 8-та минута зад топката застава Костадинов, който бие леко и технично в средата на вратата за 1:0.

В 12-та минута Кейта пробива отдясно, финтове и опит за центриране-удар в ръцете на Пласид.

В 20-та минута центриране от пряк свободен на Даскалов, с глава Кери връща на Бусато.

В 23-та минута удар на Кери от пряк свободен се отбива в стената.

В 24-та минута слаб изстрел от дистанция на Кайседо, Пласид овладява.

В 25-та минута Кейта пробива отляво и подава на Смоленски, който шутира, ударът му е блокиран, пак атака - Кери на Кайседо, който връща назад, пак Смоленски бие - аут.

В 26-та минута жълт картон на Даскалов за влизане отзад в краката на Смоленски.

В 28-та минута опит за подаване на Христов минава над вратата.

В 33-та минута хубаво подаване на Кери в наказателното поле, няма кой да го оползотвори.

В 34-та минута грешка на Юга, Стеванович овладява и е фаулиран от Занев, получава втори жълт и червен картон. Капитанската лента взема Юга.

В 37-та минута директен удар на Костадинов от пряк свободен, Бусато избива в ъглов удар.

В 42-та минута изстрел отдалеч на Юга в ръцете на Пласид.

В 47-та минута спестен жълт картон за Христов за задържане на Вион.

В 51-та минута Марков подава отляво, Христов бие в аут.

В 57-та минута Мартенс е изведен от Христов и бие встрани от вратата.

В 60-та минута Чарлз е изведен, но е свирена изключително спорна засада.

В 62-та минута Мартенс е изведен отдясно, Бусато излиза и избива в тъч.

В 64-та минута жълт картон за Марков за фаул срещу Чарлз. В същата минута центриране на Мартенс в пеналта, но защитата се справя.

В 68-та минута Варела центрира от корнер, Гълъбов бие с глава от тялото на Педро в нов ъглов.

В 69-та минута Чарлз е изведен добре, но Пласид излиза и избива.

В 71-та минута Марков с пробив отляво и подаване към Христов, но той не успява да стигне топката.

В 73-та минута жълт картон за Балтанов за фаул срещу Варела. В същата минута бърза атака на армейците - Кери на Варела, той на Митков, прострелно центриране и корнер, а след неговото изпълнение Чарлз бие с глава, Педро докосва с ръка - нито дузпа, нито ъглов, а аут от съдията.

В 75-та минута центриране от пряк свободен на Кери, Чарлз се извисява над всички и с глава в левия долен ъгъл изравнява резултата - 1:1.

В 89-та минута жълт картон за Юга след реплики към страничния съдия, след като се даде тъч на домакините, след като ясно се видя, че топката излезе от Мартенс.

В 90-та минута центриране от пряк свободен е избито от Вион с глава, Даскалов стреля силно от границата на наказателното поле и топката неспасяемо влетява в горния ляв ъгъл - 2:1.

В 90+2-та минута жълт картон за Попадийн за забавяне на играта.

След края на мача е показан жълт картон на Йомов за реплика към съдията.