26. Марселино Кареасо (ЦСКА)

21. Амос Юга (ЦСКА)

Във 2-та минута Моран е изведен от Букхолда, Бусато лови, но има и засада.

В 3-та минута играта е спряна, заради димки.

В 6-та минута играта е подновена. Г. Ангелов стреля с глава, Бусато избива, след това и Букхолда бие над вратата.

В 9-та минута Вион на Линдсет отляво, пас към Естрада, който не успява да бие добре. вратарят лови. В същата минута Букхолда получава от Стоянов и с глава бие близо до гредата.

В 11-та минута Букхолда с остър пас към Моран, но Бусато хваща.

В 15-та минута Назон е изведен отдясно, но повежда дълго и Величков лови.

В 18-та минута Тошев е изведен от Букхолда и вкарва топката във вратата, но е в двуметрова засада.

В 19-та минута Юга към Естрада в наказателното поле, който с глава сваля, но няма друг нападател там.

В 24-та минута жълт картон за Иванов за фаул срещу Естрада. В същата минута супер неточен изстрел на Фаетон.

В 27-та минута пас отдясно, Назон се разминава с удар от воле.

В 31-та минута Фаетон получава в пеналтерията и стреля в аут след корнер.

В 37-та минута Моран се разминава с удар от воле, Станев бие технично, но Бусато избива, Стоянов отблизо с глава добавя, пак вратарят с отлична изява.

В 38-та минута Тошев е изведен зад защитата и бие силно, но Бусато брилянтно избива с крак.

В 41-та минута Вион с пас от пряк свободен, Естрада с глава в ръцете на Величков.

В 42-та минута Фаетон пробива отляво и подава към Назон и Линдсет, но те не успяват да засекат, Юга със силен удар, рикошет и ъглов удар.

В 43-та минута Юга хвърля от тъч, Назон с глава, топката е избита в корнер.

В 45-та минута Тошев получава, но се засуетява и Кареасо му отнема.

В 45+2-та минута разбъркване пред вратата на домакините, Линдсет отправя удар, Величков лови.

В 45+5-та минута жълт картон за реплика на Естрада.

В 45+6-та минута Юга центрира, Линдсет с глава стреля близо до гредата в аут.

В 48-та минута балонен удар на Вион от дистанция.

В 49-та минута Фаетон отнема топка от Ангелов, нахлува отляво и подава, вратарят спира, Хайнц отблизо пробва да добави, но е блокиран с тяло от защитник, Кареасо овладява и се завърта, стреля силно за 0:1.

В 51-та минута Г. Ангелов бие след подаване от пряк свободен, но Бусато лови.

В 53-та минута Естрада с глава над вратата.

В 56-та минута Стоянов с изстрел в ръцете на Бусато.

В 57-та минута Стоянов минава покрай няколко в червено и е спрян непозволено от Юга , съдията дава дузпа и жълт картон за халфа.

В 58-та минута ВАР разглежда ситуацията.

В 59-та минута съдията отива сам да види положението.

В 60-та минута отменени са дузпата и жълтия картон и са назначени пряк свободен и червен картон за Юга. С капитанската лента е Бусато.

В 62-та минута Тошев с удар от пряк свободен в стената, Г. Ангелов със слаб удар над вратата.

В 66-та минута Естрада получава с гръб към вратата, завърта се и бие силно близо над напречната греда.

В 68-та минута Линдсет бие, рикошет и ъглов удар.

В 69-та минута Хайнц от воле, но много високо над вратата.

В 70-та минута Янков с глава отблизо, Бусато заковава в ръце.

В 72-та минута след корнер Стоянов с глава назад, Вион избива в ъглов удар, претенции за дузпа, но топката първо се удари в гърдите му.

В 73-та минута ВАР разглежда и не дава логично дузпа.

В 74-та минута жълт картон за Янк. Ангелов за фаул срещу Фаетон.

В 75-та минута Естрада триково на Хайнц, който бие, но Величков избива.

В 76-та минута Естрада получава след корнер, но вратарят избива с ръце, свирен е и фаул срещу вратаря.

В 77-та минута Димитров стреля с глава, Бакалов е близо, но Вион избива в корнер. В същата минута Г. Ангелов с балонен удар над вратата,

В 80-та минута продължителна атака отляво на армейците завършва с удар на Хайнц, рикошет и Величков лови. В същата минута Бакалов получава жълт картон за нарушение срещу Вион.

В 84-та минута жълт картон за Шакич за за нарушение срещу Димитров.

В 85-та минута Фаетон с отлично подаване към Естрада, Величков за милиметри го изпреварва.

В 89-та минута Кнежевич с акробатика в наказателното поле изкарва в аут след пас на Бакалов.

В 90+1-та минута Тошев на Г. Ангелов, той извежда Янков отдясно, той намира Димитров пред вратата, нападателят вкарва топката във вратата.

В 90+2-та минута ВАР разглежда за засада на Янков.

В 90+6-та минута попадението е отменено, има засада на Янков.