• 10мин

7. Денис Причиненко (ЦСКА II)

• 38мин

10. Радой Божилов (ЦСКА II)

ЦСКА​ победи с 2:0 Берое в мач от първенството при дублиращите отбори. Срещата на комплекс „Царско село“ се отличи с равностойна и здрава игра между двата отбора, но повечето чисти голови положения от страна на домакините дадоха резултат и те се поздравиха с успеха.

В 3-ата минута центрирана от ъглов удар топка попадна в Радой Божилов, който стреля от границата на наказателното поле, но не намери рамката на вратата. Малко по-късно отново той стреля от далечна дистанция, но над целта. Натискът в началните минути доведе до попадение в 10-ата минута, след като при центриране от ъглов удар най-добре пласиран бе Денис Причиненко, който засече с глава и откри резултата – 1:0.

След точно половин час игра капитанът на ЦСКА Димитър Маймунков пробва късмета си от далечна дистанция, но бе неточен, пращайки топката над напречната греда. Пол Александров засече с крак в 36-ата минута центрирана топка, но бе неточен.

Две минути по-късно авансът за домакините бе удвоен. Добра атака по левия фланг завърши с пас към намиращия на границата на наказателното поле Радой Божилов, който успя да прокара топката през отбраната на Берое, насочвайки я долния десен ъгъл на Михаил Михайлов, останал безпомощен в ситуацията – 2:0.

След победата ЦСКА отлепи от дъното и вече има 12 точки. „Червените“ се изкачиха на 9-ото място, докато Берое остава с 14 в актива в средата на таблицата.