• 67мин

• 73мин

Ангел Ламбрев (ЦСКА II)

• 81мин

Дублиращият отбор на ЦСКА размаза Ботев Пловдив с 9:0. В състава на „канарчетата“ личаха имената на доста футболисти, играли в А група, а и сега попадащи в сметките на Енрико Пичони.

Головата сметка на ЦСКА откри Тони Костадинов в 9-ата минута, в 26-ата Росен Колев с глава направи 2:0, а в 35-ата Петър Станев направи резултата класически и така завърши полувремето.

През втората част паднаха още шест гола. Капитанът на „армейците“ Янко Сандански се разписа в 50-ата минута от дузпа. 5:0 направи Димитър Димитров в 58-ата, а в 67-ата Тони Костадинов вкара втория си гол в мача. Шест минути по-късно Петър Станев от фаул покачи на 7:0. Ангел Ламбрев вкара осмия гол след още две минути игра. Крайното 9:0 и своя хеттрик в мача оформи Тони Костадинов девет минути преди последния съдийски сигнал.