Паес (Вихрен)

• 69мин

Самир Аясс (ЦСКА II)

Димитър Б. Димитров (ЦСКА II)

Дублиращият отбор на ЦСКА победи отбора на Вихрен Сандански на клубната база в Панчарево с резултат 5:2.

Головата сметка за домакините откри футболистът на Вихрен Харизанов, който си отбеляза автогол в 27-та минута. В 42-та минута гостите от Сандански успяха да изравнят с попадение на Вавалис. При такъв резултат завърши първото полувреме.

Втората част започна с натиск на домакините, като Тошев изведе по прекрасен начин Благой Пасков, който покачи резултата на 2:1. В 53-та минута най-добрият в този двубой за ЦСКА Самир Аес пусна в коридор към Мартин Тошев и централният нападател отбеляза за 3:1.

В 58-та минута главният съдия отсъди дузпа за санданчани, след като в наказателното поле на ЦСКА вратарят Велинов изби топката в ръката на свой съотборник. Зад кълбото застана бразилецът Паес, който бе точен за 2:3.

В 69-та минута Аес се разходи из бранителите на Вихрен и отбеляза четвърто попадение в сметката на ЦСКА. Крайният резултат оформи Димитър Димитров в 75-та минута, отново след прекрасна асистенция на Аес.

Още в началото на двубоя треньорът на Вихрен се принуди да извърши смяна, тъй като Станчев получи контузия в коляното и на негово място влезе Панчев.