• Васил Кирилов

• Тодор Димитров

• 72мин

Тодор Димитров (Конелиано)

В един равностоен двубой младите състезатели на червения клуб загубиха от гостуващия Конелиано с 0:1. Контролната среща се игра днес, от 10:30 часа, на тренировъчната база на армейците в Панчарево.

Участие взеха състезатели, родени през 1984, 1985 и 1986 г.:

1984 г. – Борислав Караматев, Борислав Ангов, Георги Димитров;
    1985 г. – Христо Митов, Христо Бахтарлиев, Андриан Олегов, Николай Николов, Антон Петров, Светлин Йорданов, Ангел Йошев, Мирослав Манолов, Красен Вълков, Мартин Сентов, Стоян Орманджиев, Любомир Величков, Драган Халачев;
    1986 г. – Петко Илиев, Николай Маринов, Петър Петров.

Футболистите на ЦСКА започнаха срещата по-активно от своите съперници и резултатът можеше да бъде открит още в 6-ата минута, когато Караматев изведе Величков по дясното крило, нападателят центрира остро в наказателното поле, а там Вълков бе непокрит и засече топката, но от два метра не улучи вратата.

Стартовият състав на ЦСКА бе: Митов, Олегов, Николов, А. Петров, Йошев, Манолов, Караматев, Вълков, Ангов, Сентов, Величков.

През останалата част на първото полувреме опасни атаки към двете врати липсваха. Армейците пропуснаха своя втори шанс в 61-ата минута, когато след изпълнение на корнер Ангел Йошев скочи високо, стреля с глава и топката разтърси напречния стълб.

На почивката бе извършена вратарска смяна за ЦСКА: на мястото на Христо Митов се появи неговият съименник Христо Бахтарлиев.

В 59-ата минута на зеления терен се появиха Йорданов, Илиев, Маринов, П. Петров, Орманджиев и Халачев. Те замениха Николов, А. Петров, Манолов, Караматев, Ангов и Сентов.

Победният гол за Конелиано бе отбелязан в 72-ата минута, когато Тодор Димитров овладя пас в наказателното поле на домакините, освободи се от опеката на защитниците и с удар по земя матира вратаря Бахтарлиев.

Последната смяна в редиците на червените бе извършена в 67-ата минута, когато Димитров замени Вълков.

Гостите можеха да удвоят резултата в 77-ата минута. Васил Кирилов отправи топовен шут от около 25 метра, който остави напречната греда да вибрира дълго, след като топката се отби в нея.