• 73мин

16. Петър Златков (ЦСКА) асистенция - Методи Деянов

• 85мин

6. Уенеди Салис (Беласица)

14:00 ч - Начало на мача. Армейците играят в резервния си екип изцяло в бяло и започват играта от центъра. На стадион Цар Самуил присъстват около 4000 зрители. От тях около 50-60 човека са привърженици на ЦСКА

1-а мин. - първа по-сериозна атака на армейците. Янчев подава на Деянов по лявото крило, той центрира към Агналдо, който обаче се разминава с топката и тя е изчистена от защитник на домакините

4-а мин. - Янчев центрира от пряк свободен удар, Агналдо засича топката с глава, но ударът му излиза в аут

6-а мин. - Иванов от гостите отправя удар с глава по посока на вратата ни, но топката минава над гредата

14-а мин. - Янев центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, Агналдо там надскача всички и отправя удар с глава, но топката отново излиза на около метър встрани от целта

17-а мин. - Габриел Радойчич от домакините излиза сам срещу Ивайло Иванов при една акция на Беласица, но Иво плонжира пред него и лови

19-а мин. - Жуниван напредва между двама наши бранители, но е спрян от Галин Иванов, който подава на Гъргоров, който е спънат на границата на наказателното поле

21-а мин. - от последвалия фаул Христо Янев отправя удар, срещнал напречната греда над вратаря на Беласица

23-а мин. - силен удар на Радойчич от волле минава встрани от вратата ни

25-а мин. - отново Радойчич изпуска най-чистото положение в мача досега, като при едно мелле не успява да уцели вратата от 2 метра

29-а мин. - остро центриране на Гъргоров в наказателното поле на домакините е посрещнато от Деянов, който от движение изстрелва топката към вратата. Ударът му обаче излиза в аут

31-а мин. - слаб удар на Янев от около 20 метра попада право в ръцете на вратаря Иваников

34-а мин. - опасна акция на Янчев и Янев по лявото крило завършва с корнер за армейците

36-а мин. - удар отблизо на Шакири минава над вратата

38-а мин. - ГООЛ ЗА ЦСКА!!! Голмайстор Методи Деянов! Шакири центрира в наказателното поле отляво и слага топката на главата на Методи Деянов, който от упор отправи удар, с който откри резултата

45-а мин. - 1 минута продължение

45+1 мин. - край на първото полувреме

Начало на второ полувреме. Няма смени в двата отбора

46-а мин. - неточен удар по земя на Гъргоров

48-а мин. - Иванов от домакините не успява да се възползва от грешка на Жоао Карлос, като отправя удар, минал високо над вратата на Иванов

54-а мин. - Агналдо остава очи в очи с Иваников, опитва се да го прехвърли, но безуспешно

55-а мин. - първа смяна в отбора на домакините. Излиза 7.Деянов, а на мястото му влиза 6.Салис

55-а мин. - 1:1 - изравнителен гол за домакините. Току що влезлия Салис подава добре към Иванов по дясното крило, който центрира в наказателното поле, Ивайло Иванов не успява да пресече топката и тя попада в Габриел Радойчич, който на празна врата изравнява резултата

58-а мин. - Салис извежда Иванов сам срещу вратаря ни, но Иво е по-бърз и със смел плонж в краката на нападателя лови

60-а мин. - ГООЛ ЗА ЦСКА!!! 2:1 за армейците! Голмайстор Артим Шакири, който бе изведен сам срещу Иваников и майсторски го преодоля.

61-а мин. - първа смяна и в отбора на армейците. Велизар Димитров влиза на мястото на Христо Янев

64-а мин. - Гъргоров неколкократно излъга Иваников и извежда Агналдо на празна врата, ударът му обаче се удря в защитник на Беласица

65-а мин. - втора смяна в отбора на домакините. 17. Емилов влиза в игра на мястото на Алдев

67-а мин. - Жуниван от домакините се преборва трима защитници отправя изстрел, срещнал напречната греда на Иво Иванов

68-а мин. - отново Жуниван преодолява Карлос, пада на тревата, претендира за нарушение, но съдията не отсъжда нищо

69-а мин. - втора смяна в нашия отбор. На мястото на Агналдо влиза младият Петър Златков, който прави своя дебют за ЦСКА

73-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ ЗА ЦСКА!!! Петър Златков при дебюта си отбеляза и първия си гол в официален мач на армейците! Методи Деянов пробива отляво през двама защитници, колегиално подаде на Златков на точката на дузпата, който с плътен удар се разписа

75-а мин. - силен удар на Радойчич след спряк свободен удар минава над напречната греда

75-а мин. - последна смяна за домакините. На мястото на 10.Иванов, а влиза 13.Чергов

77-а мин.- последна смяна и за нашия отбор. На мястото на Жоао Карлос влиза юношата Борислав Караматев, който бележи дебюта си в професионалния футбол

85-а мин. - гол за Беласица. Салис намали резултата след като прехвърли Ивайло Иванов след грешка в защитата ни

90-а мин. - 1 минута продължение

90+1 мин. - Край на мача