Турнир: Дублираща група 2009/10 (25-и кръг)
Треньор на ЦСКА II: Димитър Димитров „Трактора“

• 57мин

Искрен Иванов (ЦСКА II)

• 88мин

Емануил Петров (ЦСКА II)

ЦСКА​ спечели с 3:1 срещата с Миньор Перник в дублиращата група. Гостите от Перник вкараха ранен гол още във втората минута, който предвещаваше поредното слабо представяне на дублиращия отбор на армейците.

До почивката обаче, „червените” футболисти успяха да изравнят резултата с хубав удар на Петър Станев. Треньорът на дублиращия отбор на ЦСКА Димитър Димитров направи сериозен разбор на почивката, което доведе и до по доброто представяне на армейците през втората част.

В 57-ата минута Искрен Иванов от пряк свободен удар директно кара топката в мрежата на перничани за 2:1. Малко по-късно стражът на Миньор игра с ръце извън наказателното поле, но реферът му показа само жълт картон. Крайното 3:1 оформи Емануил Петров от дузпа в 88-ата минута на мача.

От трениращите с първия отбор на ЦСКА в дублиращия тим играха вратарят Божидар Стойчев и Кристиян Велинов. Срещата бе изгледана от други двама ритащи при мъжете – Иван Караджов и Александър Бранеков.