Турнир: Дублираща група 2008/09 (7-и кръг)

Александър Тонев (ЦСКА II)

Гардар Гунльойсон (ЦСКА II)

• 90+2мин

Владислав Златинов (ЦСКА II) асистенция - Филипе да Коща

В мач от дублиращата група ЦСКА победи 4:0 на базата в Панчарево Пирин Благоевград.

Головете бяха отбелязани през второто полувреме, като в 56-та минута Удоджи откри резултата. Сашо Тонев центрира по прекрасен начин в наказателното поле на благоевградчани и нигериецът бе заел по-добра позиция от Мендоса и с глава вкара красиво попадение.

В 68-та минута Тонев се записа и сред голмайсторите, като от воле извън наказателното поле отбеляза за 2:0.

В 75-та минута след разбъркване в наказателното поле на Пирин Гардар Гунлаугсон стреля с крак, след което топката се отби в защитник на гостите, но отново се върна в исландеца, който с глава покачи на 3:0.

В даденото от съдията двуминутно продължение Златинов оформи крайния резултат 4:0, след хубав самостоятелен пробив на Да Коща.