Максим Папонов (ЦСКА II)

Росен Колев (ЦСКА II)

Димитър Б. Димитров (ЦСКА II)

Кристиян Велинов (ЦСКА II)

ЦСКА​ победи Спартак Варна с 8:0 в мач от първенството на дублиращата група, игран на Панчарево. Хеттрик за домакините направи Пасков, като централният нападател на „червените” наниза първите три гола в срещата.

Максим Папонов изведе добре Пасков в наказателното поле, а нападателят с премерен удар нямаше проблеми да реализира в 15а-ата минута. Втория си гол в мача Пасков вкара с глава след центриране от корнер, а хеттрика си оформи в началото на второто полувреме със силен шут от точката на дузпата.

В 55-ата минута дойде и четвъртият гол във вратата на Спартак. Той бе дело на Джихад Кямил, който намери добре топката т воле и покачи резултата.

След час игра, естонският младежки национал Максим Папонов, който е на проби при „червените”, вкара за 5:0. Последва нов гол, който този път бе дело на централния бранител Росен Колев. До края на срещата успяха да се разпишат още Димитър Димитров и Кристиян Велинов.

Папонов, който води тренировки с първия тим на ЦСКА ще остане на Панчарево поне до следващия мач на дублиращия тим срещу Славия, където треньорското ръководство ще го наблюдава отново.