Турнир: Дублираща група 2009/10 (30-и кръг)
Треньор на ЦСКА II: Димитър Димитров „Трактора“

• 67мин

Михаил Михайлов (ЦСКА II)

• 78мин

Георги Ганчев (ЦСКА II)

В последна среща от дублиращата група ЦСКА разгроми с 4:0 като домакин Черноморец (Бургас).

Предварителните прогнози, че този мач от 30-я кръг ще бъде оспорван, не се оправдаха. Точни за тима на Димитър Димитров бяха Ангел Грънчов, Валентин Валентинов, Михаил Михайлов и Георги Ганчев. Първото полувреме завърши при резултат 1:0. Единственото попадение падна в 10-та минута, когато Грънчов бе най-съобразителен след корнер и откри.

През втората част ЦСКА демонстрира отлична игра и съвсем логично стигна до изразителното 4:0. Валентин Валентинов направи 2:0 в 53-та минута, а Михаил Михайлов и Георги Ганчев оформиха крайния резултат. Те се разписаха в мрежата на противника съответно в 67-та и 78-та минути.