В 1-та минута удар от дистанция на Хайнц е блокиран.

В 6-та минута удар-пас на Турицов отдясно излиза в аут.

В 7-та минута Иванов пробва извеждащо подаване, рикошет и Бусато лови.

В 8-та минута шут на Турицов над вратата.

В 10-та минута Линдсет извежда Хайнц, който бие, рикошет и Господинов улавя.

В 18-та минута центриране от пряк свободен на Хайнц, Линдсет триково продължава, защитник избива слабо и Юга отблизо разстрелва вратаря за 1:0.

В 21-та минута центриране отдясно и Цонев и Йорданов се разминават с удар, след това Ебенезер пробва да изведе Цонев, Юга го надиграва.

В 22-та минута Асприля отдясно пробва и подава остро, Хайнц бие, но е блокиран от Крачунов.

В 24-та минута Фаетон с чудесен пробив и е изблъскан от Хюсеинов на границата на пеналтерията, но съдията престъпно мълчи?!

В 27-та минута остро центриране отдясно, Матай чисти високо и Бусато лови.

В 31-та минута пас от корнер, Юга с глава стреля, но е блокиран от Котев, Крачунов чисти.

В 34-та минута Вион с изстрел отдалеч, но много над вратата.

В 36-та минута Асприля нахлува отдясно и прави остър пас, но топката се отбива и Господинов я хваща.

В 37-та минута Иванов на Коконов, който бие над вратата. В същата минута Линдсет бие в ръцете на Господинов.

В 38-та минута груба грешка на Петров, Иванов краде топката и остава сам срещу вратаря, бие, но Бусато избива в ъглов удар.

В 40-та минута спестен жълт картон за Цонев за близко заставане при изпълнение на фаул. В същата минута Асприля е изведен от Фаетон, бие на сантиметри встрани от вратата. Сериозни претенции на червените за ъглов удар.

В 43-та минута балонен удар на Ебенезер встрани и над вратата.

В 45-та минута Фаетон напредва отляво и вдига, Асприля се разминава с глава, а Хайнц с крак отблизо.

В 49-та минута Хайнц центрира от корнер на първа греда, удар с глава на Матай, но вратарят избива.

В 51-та минута Фаетон с продължителен пробив и шут, но във външната страна на мрежата.

В 52-та минута Ебенезер прави двойно с Тунгара, бие, Бусато лови. В същата минута Асприля краде на Крачунов, но Господинов лови.

В 53-та минута Турицов извежда Кареасо, финт, но в последния момент защитник избива.

В 58-та минута Вион бие силно над вратата.

В 61-та минута Тунгара подава на Ел Мами, удар встрани от вратата, има и засада.

В 65-та минута центриране от корнер, Тунгара бие с глава над вратата.

В 68-та минута Асприля на Линдсет, който бие над вратата, а имаше Фаетон вляво в отлична позиция.

В 72-та минута пирошоу в Сектор Г. В същата минута Кареасо от воле в ръцете на Господинов.

В 78-та минута Асприля намира Стойчев в пеналта, той финтира Крачунов и бие малко над вратата.

В 83-та минута Фаетон бие, но е блокиран.

В 85-та минута Линдсет към Кареасо, който прави ужасен удар встрани, след това Юга с остър пас към Линдсет, но защитата в синьо избива.

В 87-та минута Шакич на Фаетон, който е съборен в наказателното поле, но съдията не дава фаул. В същата минута след смените с капитанската лента на гостите е Крачунов.

В 89-та минута Тютюков стреля встрани от вратата.

В 90-та минута жълт картон на Лозев за фаул срещу Шопов.

В 90+3-та минута жълт картон за Юга за нарушение срещу Ел Мами.

В 90+5-та минута атака отляво и пас на Шопов към Шакич, но той се разминава с топката, след това и Стойчев дава на Линдсет, но той е блокиран.