Турнир: Първа професионална лига 2020/21 (23-ти кръг)

• 90+3мин

98. Тонислав Йорданов (Арда)

В 4-та минута Йомов отнема и центрира отдясно, Желев избива пред Кайседо.

В 7-та минута Юга центрира отляво, Йомов стреля от малък ъгъл, Симеонов лови.

В 9-та минута Кери с пас към наказателното поле отляво, Кайседо не успя да стигне до топката, Йомов я улавя, но губи.

В 11-та минута два последователни паса на арденци, само корнер.

В 12-та минута Георгиев с нащо като удар-пас в аут.

В 14-та минута центриране на Йомов след разбъркване, Кайседо стреля с глава високо отблизо.

В 16-та минута Жеферсон на Варела, той пробва да изведе Кайседо красиво, Симеонов лови пред него.

В 19-та минута двойно подаване между Кейта и Варела, Кейта е задържан от Лозев, но съдията не дава фаул, след което виновния вади в корнер.

В 20-та минута Варела подава на Кайседо, силен удар, рикошет и корнер. В същата минута от него Варела центрира, Юга със силен удар с глава над вратата.

В 21-та минута Йомов е изведен, свирена е много спорна засада.

В 24-та минута Тилев е изведен страхотно от Котев, но Бусато излиза и избива топката.

В 25-та минута пак Тилев е изведен, рикошет и корнер.

В 29-та минута Кейта нахлува и подава на Кайседо, изстрел и Симеонов спасява.

В 37-та минута силен пробив отдясно на Лозев, преодолява Кери и подава на Йорданов, който стреля, Бусато страхотно избива, топката се отбива в напречната греда и е избита.

В 44-та минута Кери центрира отляво, Йомов с глава на Кайседо, той връща на Варела, удар и Симеонов спасява.

В 45-та минута Коконов с удар към вратата, пак Бусато избива над нея.

В 45+1-та минута от ъгловия пас, Занев избива пред Йорданов.

В 45+2-та минута блокиран шут на Котев. В същата минута Лозев бие над вратата.

В 46-та минута изстрел на Кери от пряк свободен, Симеонов пробва да избие, топката каца на напречната греда.

В 52-та минута Кейта е изведен прекрасно от Жеферсон, силен удар на гвинееца над вратата.

В 53-та след продължителна атака Йорданов бие, Бусато се намесва, следва корнер.

В 60-та минута Кери с пас от пряк свободен, Кох е близо до удар, но Крумов се намесва и вади в ъглов удар. От него центриране на Кери, Кайседо и Кох си пречат взаимно и Кайседо бие с глава в аут.

В 65-та минута ново добро центриране на Кери от ъглов, Кайседо с глава на сантиметри в аут.

В 68-та минута страхотна бърза атака на армейците, Кайседо дава надясно на Йомов, той на Варела в пеналта, центриране и Кайседо с глава я заковава в левия ъгъл за 1:0.

В 71-та минута Котев пробва да прехвърли Бусато, топката лети опасно и излиза малко над вратата.

В 72-та минута съдията не дава нарушение на Лозев срещу Енрике, за което трябваше да получи и жълт картон.

В 79-та минута жълт картон за Митков за нарушение срещу Костадинов, в което той игра агресивно, но не извърши фаул.

В 86-та минута блокиран шут на Тилев, Занев е на място.

В 88-та минута Костадинов с балонно центриране, Бусато хваща без проблем.

В 90-та минута Тиаго е изведен, със сетни сили Симеонов лови пред него.

В 90+2-та минута три поредни центрирания, при последното съдията дава дузпа за задържане микроскопично на Занев срещу Крумов, Занев с жълт картон.

В 90+3-та минута зад топката застава Йорданов и със силен удар в десния ъгъл изравнява - 1:1.