• 32мин

11. Матиас Фаетон (ЦСКА) асистенция - Станислав Шопов

• 48мин

8. Станислав Шопов (ЦСКА) асистенция - Матиас Фаетон

Мачът започва с изпълнение на Химна на Република България и развети трибагреници по случай националния празник на България.

Във 2-та минута Вион прави двойно с Линдсет и центрира остро, но няма кой да засече.

В 3-та минута центриране от корнер на Вион, Каранга и Юга се разминават с удар с глава, но Шопов засича прекрасно топката и открива резултата - 1:0.

В 6-та минута хореография в Сектор Г.

В 7-та минута жълт картон за Еспиноса за грубо влизане в краката на Каранга.

В 8-та минута страхотна комбинация и триъгълник, в който Линдсет с пета извежда Карана, Артур се хвърля и лови, след намеса и на защитник преди това.

В 9-та минута отново Вион от корнер, Петров за милиметри се разминава с шут.

В 10-та минута Трибуле бие от дистанция, рикошет и корнер.

В 11-та минута Бусато избива след корнер, след това контра - Фаетон на Каранга, Артур се хвърля и предотвратява удар - аут.

В 17-та минута червен картон за Рамос след задържане на Каранга, а той е последен в защитата. С капитанската лента за заралии е Вия.

В 20-та минута Вион бие директно от пряк свободен, Артур лови.

В 22-та минута Вия прави двойно и нахлува в пеналта, но е спрян отлично от другия капитан на терена - Матай.

В 29-та минута центриране отляво на Юга, Каранга стреля с глава в ръцете на Артур.

В 31-та минута Шопов с изстрел отдалеч - блокиран.

В 32-та минута страхотно подаване на Шопов зад защитата, Фаетон поема и разстрелва Артур за 2:0.

В 35-та минута Линдсет стреля в ръцете на Артур. В същата минута Линдсет подава на Фаетон, той бие - блокиран, претенции за игра с ръка на защитник.

В 37-та минута Вия е изведен, стреля, но Вион се хвърля и блокира.

В 38-та минута с капитанската лента за армейците е Юга.

В 39-та минута Шопов бие встрани от вратата.

В 40-та минута дълъг рейд на Фаетон и удар доста над вратата.

В 41-та минута Стойчев вдига, Каранга с глава над напречната греда.

В 42-та минута жълт картон за Вия за вдигнат крак в лицето на Петров.

В 45-та минута Фаетон отляво на Линдсет, който обаче стреля в краката на Каранга.

В 45+1-та минута Фаетон с прострелно подаване отляво и сериозни претенции за игра с ръка на защитник, съдията дава само ъглов удар.

В 46-та минута с капитанската лента за армейците е Християн Петров.

В 47-та минута хореография и пирошоу в Сектор Г.

В 48-та минута прекрасна атака в червено - Скаршем страхотно на Фаетон зад защитата, той връща към Шопов, който отново преодолява Артур и прави резултата класически - 3:0.

В 50-та минута изстрел от дистанция на Фаетон, Атрур трудно спасява - ъглов удар.

В 52-та минута Каранга подава отлично на Линдсет, той не успя да овладее добре, но има и засада на бразилеца.

В 53-та минута груба грешка на Кареасо, Уерик краде и дава на Вия, който остава сам срещу Бусато, който за пореден път доказва, че е най-добрият вратар в България един на един и спира нападателя.

В 56-та минута Шопов бие, рикошет и корнер. В същата минута Каранга с глава, топката е избита, Шопов стреля - блокиран.

В 58-та минута сериозни претенции за нарушение в наказателното поле на Уерик срещу Скаршем?!

В 60-та минута Шопов към Каранга, който бие с глава, но е спрян от защитник.

В 61-та минута Политино играе с ръка, съдията не дава фаул?!

В 63-та минута Вия с подаване от пряк свободен, Алгара остава на сантиметри от удар с глава.

В 65-та минута Скаршем с изстрел в ръцете на Артур.

В 66-та минута отново Скаршем бие малко над вратата.

В 68-та минута Бусато излиза и чисти пред Вия, но има и засада.

В 70-та минута опит за извеждане на Вия, Бусато излиза и се разминава с топката, за щастие Стойчев е на място и овладява. В същата минута Асприля е изведен от Шопов брилянтно, бие на милиметри от страничния стълб.

В 71-та минута Скаршем на Хайнц, страхотен удар, Артур с една ръка избива в ъглов удар.

В 72-та минута Махмутович неточно с глава след пас от корнер на Хайнц.

В 74-та минута центриране отдясно към Каранга, защитник с глава опасно назад, Артур лови. В същата минута Скаршем на Хайнц, който бие, но е блокиран, а след това и Шопов стреля в аут.

В 76-та минута Вия центрира отляво, Бусато хваща пред Сагардия. В същата минута Вион бие от дистанция в ръцете на Артур.

В 77-та минута финтове на Хайнц и изстрел в аут.

В 82-та минута Сагардия на Политино, той бие, но Бусато го спира, след това и Сагардия пробва да стреля, бразилецът отново не позволява да има гол. В началото на ситуацията сериозни претенции за фаул на Сагардия срещу Петров.

В 87-та минута мълниеносна атака на червенобелите, Скаршем на Шакич, той на Каранга, който докосва технично, но топката минава на милиметри в аут.

В 89-та минута жълт картон за Махмутович за фаул срещу Вия.

В 90-та минута Вия с неточен изстрел от пряк свободен.

В 90+1-та минута Вия е изведен отдясно от Йорданов, но Стойчев го спира. В същата минута жълт картон за Алгара за нарушение.

В 90+3-та минута Шакич извежда Асприля, той бие, но Артур спасява, има и засада.