• 57мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА) асистенция - Петър Златинов

• 72мин

17. Стефан Джилио (ЦСКА)

1-ва мин. - отсъдена е дузпа за ЦСКА, след като Василев спъва Янев в наказателното поле на пловдивчани. Дузпата е изпълнена от Янчев, който обаче пропуска да отбележи

10-та мин. - втора отсъдена дузпа за домакините, Чарас е задържан за фланелката от противник. Този път зад топката е Манчев и бележи:
1:0 за ЦСКА!

11-та мин. - ЖК за Чарас от ЦСКА

16-та мин. - пробив на Брито отдясно, той подава на Владо Манчев, който днес играе централен нападател. Манчев не успява да овладее топката, но тя попада в Янев, който е по-точен и отправя удар с глава, който минава на сантиметри от вратата

19-та мин. - Гъргоров излъгва Катрев по дясното крило, след което подава на Антонов, който с глава бележи втори гол: 2:0!

22-ра мин. - нова атака на ЦСКА. Брито пробива по дясното крило, подава на Христо Янев, но той трудно достига топката и бие неточно

26-та мин. - ЖК за Г. Антонов

36-та мин. - красива комбинация между Св.Петров и Владо Манчев, започнала малко извън наказателното поле. Светльо подаде на Манчев, който завърши двойното подаване с красива петичка, извеждайки съотборника си в наказателното поле на Ботев, Петров подаде на Гъргоров и, останал сам пред вратата, той бележи третия гол днес - 3:0!

45-та мин. - трета дузпа за ЦСКА днес. Брито, който се оказа сам в наказателното поле, е спънат грубо от противник. Христо Янев пропуска да отбележи от дузпата

Втора част на мача: смени в отборите, Младенов изцяло пуска нов състав в игра, от първото полувреме е останал само Чарас

57-ма мин. - Златинов получи добра топка в наказателното поле, обработи я блестящо и подаде на Велизар Димитров, който отбеляза четвъртото попадение във вратата на Ботев - 4:0!

До 70-та мин. - армейците упражняват тотален натиск върху гостите си, но многобройните им атаки в тези минути не се увенчават с успех

72-ра мин. - Стефан Джилио с перфектен удар от 25 метра забива топката в горния ляв ъгъл на вратата на Ботев и бележи за 5:0!