15. Тибо Вион (ЦСКА)

• 36мин

14. Тобиас Хайнц (ЦСКА)

• 61мин

Мачът започва с минута мълчание в памет на Вълшебния Стрелец Петър Жеков, който ни напусна точно преди една година.

В 1-та минута Скаршем намира добре Турицов, той е затворен - ъглов удар. След него Линдсет стреля, но е блокиран от Ачков.

В 6-та минута Переа е изведен отлично след пас на Смоленски, но Кордоба го затваря превъзходно - корнер.

В 7-та минута удар от дистанция на Юга в аут.

В 10-та минута опит за пас на Вион се превръща в удар, който обаче излиза в аут.

В 12-та минута Генов е изведен с глава от Переа сам срещу Евтимов, но дългото му подаване и прекрасното хвърляне и избиване с ръце на Евтимов го спират.

В 15-та минута Генов нахлува отляво и дава пас към Будинов, но той остава далече от топката, имаше и сериозни съмнения за засада на Генов преди това.

В 19-та минута Турицов отдясно с пас към Каранга, който стреля с глава, Бариос избива, но има и засада.

В 21-та минута Юга хвърля от тъч, Каранга се бори с глава, защитник избива напред, където Вион със страховита тупалка я праща в ъгъла на вратата за 1:0.

В 22-та минута жълт картон за Фаетон за реплика.

В 23-та минута ВАР разглежда ситуацията за евентуално нарушение на Каранга или засада, но голът е потвърден.

В 24-та минута отново центриране отдясно, защитата избива, Юга бие, топката отива в Линдсет, който прави опит да довкара, Бариос спасява.

В 27-та минута Будинов отдясно подава на Переа, но той е затворен от двама в червено.

В 28-та минута ново нахлуване на Будинов отдясно, остър пас, Турицов избива.

В 30-та минута Переа е изведен от Траоре, който бие, но нова брилянтна намеса на Евтимов.

В 31-та минута Хайнц отляво с феноменален пас намира Линдсет зад защитата, удар от воле, само страничният стълб спира топката.

В 32-та минута Хайнц с ново гениално подаване от пряк свободен, Каранга с глава стреля, Бариос избива в ъглов удар. В същата минута разбъркване - Каранга с глава и Петров с крак стрелят и са блокирани, Юга с шут над вратата.

В 33-та минута Линдсет е спрян на границата на пеналтерията с фаул, съдията мълчи.

В 34-та минута Будинов бие, Евтимов лови.

В 35-та минута Фаетон стреля над вратата.

В 36-та минута центриране отдясно на Юга към Каранга, Бариос излиза и боксира, Хайнц овладява пред него, финтира и праща топката във вратата за 2:0.

В 37-та минута ВАР разглежда за фаул на Хайнц и засада на Каранга.

В 38-та минута голът е признат.

В 42-та минута изстрел на Хайнц над вратата.

В 44-та минута Фаетон е изведен чудесно от Хайнц, засуети се, стреля, но Ачков избива от голлинията, има и засада.

В 45+1-та минута Вион е преодолян от Будинов, който бие, но Петров блокира. В същата минута Смоленски с оптимистичен шут в аут.

В 45+2-та минута Каранга е изведен от Хайнц, прехвърля вратата и вкарва, но има и засада.

В 45+3-та минута Будинов с пас тормози отдясно, но няма никого в добра позиция.

В 45+4-та минута удар на Будинов отдясно, рикошет и корнер.

В 49-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Генов.

В 56-та минута неточен пас на Турицов се превръща в удар в аут.

В 57-та минута изстрел на Хайнц, рикошет и ъглов удар. В същата минута след него Хайнц подава, Петров с глава бие, рикошет в защитник, Бариос избива в гредата, там Каранга отблизо не успя да довкара, вратарят лови.

В 60-та минута Турицов отдясно подава, Каранга със слаб удар, Фаетон овладява и дава към Линдсет, шут, Бариос с героична проява - корнер.

В 61-та минута след продължителна обсада топката е избита в централната зона, Вион я поема и напредва, след което с невероятен шут покачва на 3:0.

В 63-та минута Фаетон стреля слабо - блокиран.

В 64-та минута Турицов отдясно центрира, Каранга с глава в аут.

В 65-та минута с капитанската лента за гостите е Велев.

В 66-та минута Хайнц извежда Фаетон, спрян е от двама защитника.

В 67-та минута атака отдясно и пас към Переа, но неговото подаване е неточно, Евтимов лови.

В 68-та минута жълт картон за Юга за нарушение на Смоленски, всъщност Переа фаулира Юга, падайки с гръб той закачи Смоленски?!

В 75-та минута Миронов с шут в аут. В същата минута жълт картон за Георгиев за фаул срещу Скаршем.

В 76-та минута Шопов пробива и стреля добре, Бариос избива. В същата минута Будинов също с изстрел в аут.

В 77-та минута пас отдясно, Каранга с глава над вратата, има и засада.

В 83-та минута Шакич отдясно с пас, Асприля с глава в ръцете на Бариос.

В 85-та минута Асприля с красиво подаване към Шопов, удар на сантиметри в аут.

В 89-та минута остър пас на Стойчев отдясно, защитник вади в корнер. В същата минута след него Бариос взема топката с ръце от главата на Петров.

В 90-та минута Асприля с финт и изстрел, рикошет и ъглов удар.

В 90+2-та минута Асприля с красиво завършване след пас на Шопов, Н'Диайе избива от голлинията и Каранга можеше да се намеси по-добре там.

В 90+3-та минута Асприля с шут над вратата, имаше и Скаршем в отлична ситуация. В същата минута Мендоса стреля в аут.