• 35мин

7. Христо Янев (ЦСКА)

• 46мин

11. Гийом Да Зади (ЦСКА)

Начало - Около 10 000 зрители са заели места на стадион „Българска армия“. Викинг тръгва от центъра. ЦСКА напада наляво от главната трибуна. Домакините играят с традиционните си червени екипи, гостите са изцяло в синьо

3' - Янев изпълнява фаул по дясното крило, близо до наказателното поле на гостите. Защитниците на Викинг обаче чистят напред

4' - Ибрахима Гай, вместо централен защитник играе като дефанзивен халф заедно със Сергей Якирович. Забавник е заел мястото на Гай, а Данчо Тодоров е десен защитник

8' - Янев изпълнява корнер отдясно, центрира в наказателното поле, но там Валентин Илиев не успява да играе с глава

12' - Христо Янев отляво намира с далечен пас Стойко Сакалиев в наказателното поле, но нападателя на червените не успява на укроти топката

15' - Стойко Сакалиев напредва бързо по дясното крило и намира Велизар налко пред наказателното поле. Велизар стреля без забавяне, но вратаря на гостите със сетни сили избива

16' - Янев изпълнява фаул отляво и близо до наказателното поле, стреля директно, но топката минава на сантиметри от десния страничен стълб на Викинг

23' - играта се води предимно в центъра на терена. ЦСКА владее повече време топката, а гостите използват предимно контраатаки

24' - много силен удар на Якирович на около 30 метра и почти фронтално от вратата на Викинг, но вратаря избива

26' - ЖК на 6.Алан Гаарде за нарушение срещу Янев на около 24 метра от вратата на гостите. Янев изпълнява фаула в десния ъгъл, но вратаря избива с върха на пръстите си в корнер

29' - Гъргоров центрира от ляво, ниско по тревата. В наказателното поле Тиаго пропуска за Стойко Сакалиев, който отправя слаб удар

33' дузпа за ЦСКА - Гъргоров подава един прехвърлящ пас към Велизар в наказателното поле. Нападателят на ЦСКА е изблъскан с ръка и съдията отсъжда дузпа

35' ГОООООООООЛ за ЦСКААА!!! 7. Христо Янев - Янев изпълнява дузпата и отправя много силен, неспасяем удар точно в центъра на вратата

42' - след отбелязването на гола, Викинг се активизира и владее повече време топката. Норвежците обаче не могат да достигнат до по-опасно положение

44' - Гъргоров по дясното вади топката в тъч, защото Сергей Якирович от ЦСКА лежи на тревата

45' - две минути довавено време. Якирович е на крака

45'+2' Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - смяна е извършена в отбора на ЦСКА на полувремето. Излиза 21.Стойко Сакалиев, на негово място 11.Гийом Да Зади

46' ГООООЛ за ЦСКААА!!! 11.Гийом Да Зади - Тиаго Силва центрира отляво в наказателното поле. Там Гийом е оставен сам и засича топката с глава за 2:0

50' - първа смяна в състава на Викинг. Излиза накуцвайки 20.Фроде Хансен, на негово място 2.Александер Гобриелсен

56' - през второто полувреме Гай играе на традиционния си пост на централен защитник, а Забавник играе като десен защитник

59' - след отбелязване на втория гол ЦСКА се прибира в собствената си половина и разчита предимно на контраатаки

60' - опит за далечен удар на Янев. Топклата минава високо над вратата на гостите

61' - втора смяна за Викинг. Излиза 16.Йорген Тенйесдал, на негово място влиза 23.Роберт Мамбо Мумба

65' - невероятен пас с пета към Забавник по дясното крило. Той центрира в наказателното поле, където Велизар играе с глава, но изпраща топката в аут

69' - 40 метров рейд на Тиаго по лявото крило, центрира по земя към Гийом в наказателното поле, но топката му е избита от защитник

73' - 10.Егил Йостенстад напредва в наказателното поле малко в ляво на вратата на Максич, отправя силен удар, който среща горната греда, топката рикошира напред и е изчистена от защитниците на ЦСКА

77' - 27.Тони Нлеко се измъква зад защитата на ЦСКА, отправя силен удар, но Максич лови

79' - трета, последна за Викинг. Излиза 19.Тригве Нигаард, на негово място 7.Биркир Бярнасон

81' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 30.Йордан Тодоров, на негово място влиза 20.Йордан Юруков

84' - ЖК на 20.Йордан Юруков за нарушение в центъра на терена

85' - силен и много опасен удар отправя Янев на около 25 метра от вратата на Викинг. Вратарят на гостите избива с върха на пръстите топката в корнер от ляво на вратата

90' - три минути добавено време

90'+1' - последна смяна за ЦСКА. Излиза 7.Христо Янев, на негово място влиза 16.Александър Бранеков