• 38мин

25. Гонзалес (Динамо К)

• сл.кр.

19. Кирил Десподов (ЦСКА)

ЦСКА​ и Динамо (Киев) завършиха при резултат 2:2 приятелската среща, която се игра в Марбея. Армейците откриха резултата още в четвъртата минута, след като Руи Педро завърши успешно многоходова атака. В последващите минути ЦСКА бе по-активният отбор на терена, а в 15-тата минута Рубен Пинто изпусна отличен шанс за втори гол. Постепенно Динамо изравни играта и след 30 минута създаде няколко сериозни положения, които доведоха и до две попадения във вратата на Китанов. Така двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 1:2.

Втората част бе изпълнена със смени, като за Динамо в игра се появи бившият армеец Жуниор Мораес. Стамен Белчев също замени почти целия състав в хода на мача, като от стартовите 11 единствено Дюлгеров престоя пълни 90 минути на терена. В 50-тата минута Густаво Кулма удари гредата на Ковал след изпълнение на пряк свободен удар, който бе остъден за нарушение на Мораес срещу Перес. В ситуацията останаха сериозни съмнения, че нарушението бе вътре в наказателното поле. В 75-тата минута пък Мораес отбеляза гол за Динамо, но той бе правилно отменен заради засада. В края на мача ЦСКА упражни натиск, който доведе и до изравнително попадение. Първо вратарят Ковал изби със сетни сили удар с глава на Пламен Гълъбов, а буквално секунди по-късно Десподов бе повален в наказателното поле и сам реализира отсъдената дузпа за крайното 2:2.