Антони Балъков

• 62мин

17. Енрике (ЦСКА)

• 79мин

Тиаго Родригес имаше отлична възможност да открие резултата в 22-та минута след силен шут извън наказателното поле, но вратарят на Етър спаси. Десет по-късно Кирил Десподов стреля от пряк свободен удар, но топката се отби в стената и премина встрани от вратата. До края на първата част възможност да отбележи имаше и Валентин Антов, който прати топката над вратата след силен удар от дистанция.

На почивката Нестор Ел Маестро направи шест смени. В игра се появиха Данте Стипица, Николай Бодуров, Пламен Гълъбов, Жеферсон Телес, Кристиян Малинов и Енрике Рафаел. Те заеха местата на Витаутас Черниаускас, Божидар Чорбаджийски, Алексанндър Дюлгеров, Ангел Лясков, Валентин Антов и Александър Георгиев.

Енрике Рафаел се разписа за 1:0 в 61-та минута на мача. Той беше точен с глава след центриране на Рубен Пинто. Едвин Джеси можеше да удвои преднината на тима ни в 64-та, но ударът му премина встрани от целта.

Ел Маестро направи тройна смяна в средата на второто полувреме. Тонислав Йорданов, Иван Турицов и Никола Колев заеха местата на Кирил Десподов, Стивън Перейра и Тиаго Родригес.

Веднага след появяването си на терена Тонислав Йорданов можеше да отбележи красив гол, но топката се отби в горната греда. В 79-та минута Енрике отбеляза втория си гол в мача и оформи крайния резултат. В последните минути треньорът даде шанс за изява и на Никола Борисов, който замени Едвин Джеси.