7. Христо Янев (ЦСКА)

11. Стойчо С. Младенов (ЦСКА) асистенция - Родриго Соуза

• 66мин

9. Родриго Соуза (ЦСКА) асистенция - Макдоналд Муканси

ЦСКА​ постигна очаквана победа в контролната среща срещу Конелиано (Герман). Крайният резултат бе оформен на 4:0, като зрителите видяха по два гола във всяко полувреме.

Прави впечатление участието в стартовия състав на централния защитник Жоао Карлос, който до скоро лекуваше контузия.

Двубоят премина в пълно превъзходство на червените, като се играеше само на една врата.

Головата серия откри Жоао Паоло Брито в 12-ата минута. Португалецът с български паспорт се освободи от опеката на двама защитници по дясното крило, нахлу в наказателното поле на гостите и с удар ниско по земя покрай вратаря отбеляза.

В 21-ата минута Светослав Петров изведе от около 30 метра Христо Янев, който стреля по диагонал, но улучи десния страничен стълб.

Отлично представящият се напоследък Янев се реваншира за пропуснатото положение и в 43-ата минута с много красив шут от около 25 метра удвои резултата.

Още през първото полувреме в игра се появиха двама играчи от ДЮШ. Това бяха десният бек Адриан Олегов и дефанзивният полузащитник Петко Илиев, заменили съответно Георги Антонов и Светослав Петров. Също така Родриго Соуса замени Евгени Йорданов.

На полувремето бяха извършени нови смени в червените редици. В игра се появиха Генко Славов, Петър Станев, Макдоналд Мукаси, Стойчо Младенов мл., Александър Томаш и сръбският защитник, който е на проби в ЦСКА - Бранислав Баич.

От титулярите във втората част започнаха единствено Маркос Чарас и Мартин Керчев, като на местата им в хода на срещата влязоха в игра Румен Трифонов и юношата Стоян Орманджиев.

Десет минути след началото на второто полувреме резултатът набъбна на 3:0. Голмайстор стана Стойчо Младенов мл., който бе изведен от Родриго Соуса.

В 66-ата минута самият Соуса реализира попадение, след като оползотвори отлично подаване на много активния в мача Макдоналд Мукаси.

До последния съдийски сигнал армейците имаха още възможности за гол, но до такъв не се стигна. Юношите се представиха на високо ниво и не позволиха дори за миг отборът на Конелиано да овладее инициативата.