• 41мин

3. Александър Тунчев (ЦСКА)

• 46мин

6. Сергей Якирович (ЦСКА)

Начало - около 5000 души присъстват на стадион Българска армия. Армейците ще нападат наляво от главната трибуна през първото полувреме, гостите от Локомотив тръгват от центъра

3' - много спорно положение още в началото на мача. Миро Манолов е грубо подсечен в наказателното поле на Локомотив, но съдията отсъжда само корнер

7' - скоростна атака по дясното крило на Петре, който центрира остро в наказателното поле, но точно пред главата на Манолов топката е изчистена

8' - първи ЖК в мача. Получава го 6.Алекс Да Силва за грубо нарушение срещу Петров отляво на наказателното поле на Локомотив. Центрира Петре, но там отново защитата на гостите изчиства

10' - отново добър извеждащ пас на Якирович към Тодоров надясно, но в крайна сметка Данчо не успява да достигне топката

16' - играта се води предимно в центъра на терена

18' - много красива комбинация между Велизар Димитров и Манолов, но поледният се засуетява и не успява да нанесе удар по посока на вратата, пазена от бившия варатар на ЦСКА - Стоян Колев

19' - фаул отдясно за ЦСКА. Последва пас по земята към Велизар Димитров в наказателното поле, той стреля технично, но топката е изчистена в корнер от Колев

23' - фаул за пловдивчани на около двадесет метра пред наказателното поле, фронтално на Петров. Стреля Халими, но право в стената

25' - спорен ЖК на 3.Александър Тунчев за нарушение на десет метра пред наказателното поле на ЦСКА

28' - фаул срещу Тиаго Силва отляво на границите на наказателното поле на Локомотив. Велизар Димитров застава зад топката и я запраща високо в аут

34' - Георги Илиев е изведен отдясно в наказателното поле. Стреля близо до аутлинията, но ударът му е блокиран

35' Греда за Локомотив - Въндев е оставен непокрит в наказателното поле на ЦСКА и веднага стреля. Топката се удря в близката греда, точно в скобката, преминава по цялата ширина на голлинията и по чудо не влиза във вратата

40' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 8.Велизар Димитров - невероятно извеждане на Тиаго Силва сам срещу вратаря на гостите, той стреля, но Колев отбива удара му. Тиаго успява да овладее отново и да подаде към точката на дузпата, където Велизар Димитров прострелва вратата на Локомотив между трима защитници за 1:0

41' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 3.Александър Тунчев - 50 секунди след първия гол, Тунчев наказва бившия си отбор с глава, след изпълнение на корнер

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

46' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 6.Сергей Якирович - Флорентин Петре центрира към далечната греда, там защитник на Локомотив не успява да изчисти, топката е овладяна на самата аутлиния от Якирович, който успява да я промуши покрай гредата за 3:0

51' - невероятна атака на армейците. По лявото крило Роберт Петров преодолява елементарно защитник, навлиза в наказателното поле и пуска към точката на дузпата, където Петре не успява да засече добре топката

55' - първа смяна в отбора на ЦСКА - излиза 27.Тиаго Силва, в игра 20.Йордан Юруков

57' - фаул за Локомотив на границата на наказателното поле на ЦСКА. Зад топката застава 11.Владислав Златинов, който шутира високо над вратата

60' - хубав пас към Данчо Тодоров по дясното крило, той центрира около точката на дузпата, но Колев излиза и лови

62' - Велизар Димитров е изведен зад защитата, пред наказателното поле на Колев, но топката го удря по гърба и той се принуждава да върне назад към Петре, който стреля от движение покрай гредата

65' - бърза контраатака на ЦСКА. Петре центрира отлично от дясното крило и праща топката точно за главата на Илиев, но миг преди това Колев излиза и отново

66' - първа смяна и в Локомотив. Илзлиза 11.Владислав Златинов, в игра 7.Зоран Златковски

67' - втора смяна в отбора ЦСКА. Излиза 10.Георги Илиев, в игра 34.Даниел Георгиев

72' - трета, последна смяна предприема Пламен Марков. Излиза 30.Йордан Тодоров, на негово място 4.Франсиско Мартос

73' - ЖК на 15.Роберт Петров за нарушение в половината на червените

74' - фаул срещу Юруков отляво на наказателното поле на гостите. Зад топката застава щатния изпълнител Петре, който с удара си намира стената

78' - втора смяна в отбора на Локомотив. Излиза 2.Данаил Бачков, влиза 4.Добрин Орловски

86' - трета, последна смяна и за отбора на Локомотив. Излиза 10.Илами Халими, влиза 20.Радослав Анев

90' - три минути добавено време

90'+3' греда за Локомотив - необезпокояван в наказателното поле на ЦСКА е оставен нападател на гостите, който нацелва гредата зад Петров