Червен картон

24. Иван Пасков (Локо Сф)

• 90+1мин

52. Йордан Минев (ЦСКА)

ЦСКА​ е наказан с лишаване от домакинство за един мач, поради което мачът се играе на националният стадион „Васил Левски"

Край на мача.

Втори жълт картон за Минев.

90′ 4 минути добавено време.

87′ Последна смяна в мача Дяков напуска за сметка на Румен Горанов.

78′ Първа възможност за ЦСКА през второто полувреме. Тонев центрира остро в нак. поле, но след два последователни удара, топката е изчистена силно напред.

77′ Йордан Тодоров предотвратява чист гол за Локомотив. Защитникът чисти от голлинията след центриране от корнер.

Добрев центрира добре отляво, но Иван Иванов е на мястото си и чисти в корнер.

Петров получава жълт картон за бавене на време.

75′ Разбъркване пред вратата на ЦСКА след центриране от корнер.

Шпишич напуска, а на негово място Митев.

73′ Свободен удар за Локомотив. Камбуров стреля прецизно, но Петров със сетни усилия успява да избие в корнер.

72′ Последна смяна за ЦСКА. Маркиньос напуска, а на негово място Чипев.

71′ Иван Иванов е декориран с жълт картон след фаул срещу Камбуров дълбоко в половината на ЦСКА.

67′ Невероятен пропуск на Балдовалиев, който не успява да преодолее Петров с глава от близко разстояние.

64′ Първа смяна за Локомотив. Атанасов напуска за сметка на Златински.

63′ Шут на Димо Атанасов по земя, Петров лови.

Груб фаул на Морозс в центъра на терена. Жълт картон за футболиста на ЦСКА.

Балдовалиев пробва удар от около 25 метра, но топката излиза високо в аут.

61′ Жълт картон за Атанас Зехиров.

Минев центрира към Тодоров, но Галев боксира.

59′ Силва напуска за сметка на Морозс.

58′ Камбуров центрира в нак. поле, но топката е избита в корнер.

54′ Балдовалиев получава жълт картон за симулация в нак. поле на ЦСКА.

При смяната португалецът се опита да хитрува и да бави време, за което получи и жълт картон.

52′ Първа смяна в мача. Руи Мигел е заменен от Атанас Зехиров.

50′ Димо Атанасов пробива отляво, но центрира безобразно и топката излиза в аут.

47′ Нескопосана намеса на Марков в центъра на терена, Руи Мигел обаче не успява да се възползва максимално.

Няма промени в съставите на двата тима.

Начало на второто полувреме.

--------------------------------------------------------

Край на първото полувреме.

44′ Жълт картон за Пасков, който е втори за футболиста. Играчите на Локомотив бурно протестират срещу решението на съдията, като дори се налжожи четвъртият арбитър и единия от асистентите му да се намесят.

43′ Руи Мигел е изведен отляво, но Пасков извършва наруение в гръб.

40′ Нарушение дълбоко в половината на ЦСКА срещу Димо Атанасов. Центриране, игра с глава и прекрасна намеса на Петров, който избива в гредата.

34′ Удар на Саидходжа по земя, Галев лови.

33′ Първи жълт картон в мача. Пасков играе с ръка в центъра на терена и е официално предупреден.

В последните няколко минути тимът на Локомотив изравни играта и по често гледа към вратата на домакините.

28′ Нова възможност за Локомотив.Топката е центрирана отляво, но футбоист в бяло извършва нарушение срещу Иван Иванов.

27′ Невероятен пропуск на Шпишич. Изведен сам срещу Петров Шпишич стреля в аут.

Заучено положение изпълняват Тодоров и Иван Иванов. Изстрелът на Иванов е пресечен от футболист в бяло.

26′ Груб фаул срещу Руи Мигел отдясно. Свободен удар пред наказателното поле на Локомотив.

24′ Пасков избива в последния момент топката на Руи Мигел в наказателното поле. Корнер за ЦСКА.

20′ Центриране на Балдовалиев отдясно, но футболист на Локомотив стреля слабо с глава и Петров спасява.

17′ Прекрасно изпълнение на Руи Мигел. Португалецът бе изведен отляво и след като финтира добре бранител на Локомотив стреля, но топката срещна напречната греда зад Галев. Коженото пълбо попадна в Тонев, младокът стреля силно, но този път вратарят изби.

16′ Опасен изстрел на Караджинов, топката залъга вратаря Петров след рикошет, но в крайна сметка стражът се справи избива.

Нарушение на Тонев пред наказателното поле на ЦСКА. Свободен удар за Локо Сф.

13′ Йордан Тодоров намира с глава Тонев отдясно, който без забавяне стреля силно, но твърде неточно.

12′ Дяков стреля от около 20 метра, но твърде слабо и Петров лови.

7′ Пробив на Тонев отдясно, който центрира, но Галев лови.

6′ 1:0! Саидходжа овладя топката в наказателното поле, напредна отляво и центрира. При опита си да избие топката на 2 метра от голлинията, заитникът Георги Марков отклони коженото кълбо в собствената си мрежа.

5′ Първа опасност в мача. Саидходжа получи отляво и подаде към Тонев в наказателното поле, където стреля, но топката срещна тялото на защитник в бяло.

3′ Опит за центриране на Тонев отдясно, топката излиза в аут.

Директен изстрел на Балдовалиев, който среща стената.

1′ Нарушение срещу Камбуров в половината на ЦСКА. Добра възможност за центриране пред Петров.