Турнир: „А“ футболна група 2007/08 (6-и кръг)

30. Димо Атанасов (Локо Сф)

9. Хосе Гарсес (ЦСКА)

• 50мин

20. Аделино Лопеш (Локо Сф)

Начало - около 10000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия. Времето е слънчево и идеално за футбол. Локомотив тръгва от центъра, а ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

3' - Велизар се бори по дясното крило и продължава по-напред към Ней, който веднага центрира в наказателното поле, но топката е силна и прехвърля всички футболисти

6' - в първите минути се очертава териториалин превес за ЦСКА, докато отборът на Локомотив разчита на бързи контраатаки

7' - опасна атака за ЦСКА. Велизар Димитров финтира защитник отляво и центрира почти от аутлинията към точката на дузпата, където Гарсес спира топката добре, но не успява да отправи силен удар

11' - контраатака за Локомотив по дясното крило. Дафчев разтяга играта към другия фланг, но топката е отнета

11' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Неи - Удоджи получава една топка отляво и комбинира с включилия се Машадо, който центрира технично към далечната греда, където Ней засича с глава за 1:0

16' - първи ЖК в мача. Получава го 23.Абдер Кабус за грубо нарушение млако пред наказателното поле на ЦСКА

17' - Марчо Дафчев застава зад топката и стреля технично, но топката минава на метър от лявата греда на Петров

17' Гол за Локомотив! 30.Димо Атанасов - Атанасов е изведен сам срещу Ивайло Петров и стреля хладнокръвно покрай вратаря за 1:1

20' - мощен пробив на Велизар през центъра, след което стреля силно малко пред границите на наказателното поле, но Голубович избива с върха на пръстите си в корнер отляво

23' - Удоджи центрира във вратарското поле, където Гарсес стреля с глава, но високо над напречната греда

29' - Удоджи е изведен отляво, навлиза в наказателното поле, но топката е изчистена от защитата в корнер

30' - Тодоров овладява една топка отдясно на границите на наказателното поле, преодолява на скорост защитник, но ударът попада право в ръцете на вратаря

36' - фаул за гостите отдясно. Дафчев застава зад топката, но ударът му попада в стената

38' - след сблъсък и последвало меле межу 99.Ней и 5.Георги Марков, съдията показва ЖК и на двамата

40' - ЖК на 11.Кристиан Добрев за грубо нарушение в центъра на терена

43' - ЖК на 23.Иво Иванов за нарушение в центъра на терена срещу Велизар

45' - две минути добавено време

45'+1' ЧК за Гарсес - директен ЧК на 9.Гарсес за удар без топка срещу 23.Иво Иванов

45'+3' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Неи - Кабус получва извеждащо подаване в наказателното поле отляво, мароканецът прехвърля Голубович и топката попада на главата на Ней, който не греши 2:1

45'+4' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без промени на почивката

49' Дузпа за ЦСКА - 30.Димо Атанасов прави шпагат в наказателното поле и фаулира едновременно Велизар и Данчо Тодоров. Генов отсъжда дузпа

50' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Ней - Ней застава зад топката и стреля неспасяемо в десния долен ъгъл. Това е хеттрик за бразилеца

58' - играта става все по-нервна, с лек териториален превес за Локомотив. Отборът на ЦСКА разчита на контраатаки

61' - две смени в отбора на Локомотив. Излиза 9.Владимир Джилас, влиза 28.Зоран Балдовалиев и излиза 17.Малин Орачев, влиза 6.Христо Златински

62' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Удоджи, влиза 10.Георги Илиев

64' - ЖК на 5.Тодор Янчев за нарушение отдясно, пред наказателното поле на ЦСКА

65' - ЖК на 20.Аделино Лопеш за нарушение срещу Велизар Димитров

70' - дълъг пробив на Ней по дясното крило, но Върбанов успва да избие в корнер

74' - трета, последна смяна в отбора на Локомотив. Излиза 18.Калоян Караджинов, влиза 16.Христо Коилов

78' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 99.Ней, влиза 19.Георги Чиликов

85' - темпото на игра спада значително, без опасности и пред двете врати

88' - мощен пробив на Машадо отляво завършва с изстрел над вратата

90' ЧК за 20.Аделино Лопеш - втори ЖК и съответно червен картон получава Лопеш за нарупение срещу Велизар в центъра на терена

90' - три минути добавено време

90'+2' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 28.Маркиньос