9. Агналдо Перейра (ЦСКА)

• 49мин

• 71мин

16. Крум Бибишков (Марек)

ЦСКА​ прегази Марек с 5:2 пред 2500 души на ст. “Българска армия”. Осмата поредна победа на армейците в първенството ги остави едноличен лидер с пълен актив от точки във временното класиране.
С три промени в състава започна треньорът Стойчо Младенов срещу Марек. Като титуляри започнаха македонецът Артим Шакири и героите от мача с Блекбърн Агналдо и Емил Гъргоров.
Те започнаха мача вместо наказания Брито, Светльо Петров и Галин Иванов. Армейците поведоха още във 2-ата минута с гол на намиращия се в невероятна форма младежки национал Емил Гъргоров - Бадема. Той получи добър пас от Мукаси и не остави никакви шансове на вратаря Амбарцумян. В 11-ата минута реферът Камен Алексиев свирна странна дузпа в полза на червените, която бе реализирана от Шакири.
Малко след това обаче гостите намалиха резултата. Грузинецът Муджири се възползва от разбъркване пред вратата на Колев и с удар от границите на пеналта прати топката в мрежата.
Две минути след почивката Шакири се оказа най-съобразителен при едно разбъркване пред вратата на Марек и направи 3:1.
В 49-ата минута Велизар Димитров изведе Агналдо на празна врата и бразилецът с глава вкара четвъртия гол. Последваха силни минути на вратаря Амбарцумян, който спаси опасни удари на Карлош и Шакири. Бившият играч на ЦСКА Янко Вълканов събори в наказателното поле Велизар Димитров в 57-ата минута и реферът пак даде дузпа за армейците. Точен от бялата точка бе Емил Гъргоров. Крайното 5:2 оформи бившият нападател на Байерн (Мюнхен) и Левски Крум Бибишков. Той се възползва от грешка на вратаря Стоян Колев, който бе излязъл неразчетено, и прати топката в опразнената врата.