Напуснал без смяна

30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

• 84мин

7. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

ЦСКА​ победи Миньор (Перник) с 3:1 във втората си контрола от летния подготвителен лагер. Мача се игра на клубната база на армейците в Панчарево пред погледа на около 3 000 зрители.

Гостите от Миньор (Перник) изненадващо откриха резултата още в 6-ата минута с гол на Петров.

Панамският национал Гарсес изравни резултата в 25-ата минута, след като се възползва от извеждащо подаване на Маркиньос.

Веднага след гола на Гарсес, топката срещна и десния страничен стълб на вратата на перничани след удар извън наказателното поле на Флорентин Петре.

През втората част наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов пусна изцяло нов състав.

Десет минути след началото на второто полувреме Валентин Илиев направи резултата 2:1, след като с глава засече центриране на Кабус.

В 81-ата минута Йордан Тодоров бе фаулиран в наказателното поле на Миньор и Стойко Сакалиев реализира отсъдената дузпа за крайното 3:1.

ЦСКА доигра срещата в намален състав. Йордан Тодоров получи контузия в рамото и напусна терена преди края на двубоя.