26. Густаво Кулма (ЦСКА)

• 64мин

23. Александър Дюлгеров (ЦСКА)

Начало на мача. Гостите ще играят първи с топката.

5 минута. Прекрасна атака на ЦСКА, която бе започната от Кулма, завърши с удар на Симао, който мина на сантиметни от дясната греда.

9 минута. Пробив на Меркадо. Топката стигна до Педро, който шутира, но вратарят на Монтана спаси без проблем.

11 минута. ГООООЛ!!!! Арсенио центрира и Кулма с глава не остави никакви шансове на вратаря на гостите.

13 минута. Удар на Меркадо от пряк свободен удар минава на 20-30 сантиметра над гредата.

17 минута. Прекрасен пробив на Арсенио, който намери Педро сам в наказателното поле. Ударът на португалеца профучава над гредата.

18 минута. Меркадо намери Пинто, който с удар от въздуха от границата на наказателното поле застраши сериозно вратата на Монтана.

22 минута. Положение за Монтана. Ударът минава покрай вратата.

25 минута. Сериозно разбъркване пред вратата на Монтана. Защитата успява да избие.

28 минута. Рейд на Меркадо завършва с удар от малък ъгъл, който е спасен от вратаря.

32 минута. Удар на Дорде Ивеля минава над вратата на Конов.

34 минута. Продължителна атака на ЦСКА завършва с удар на Пинто, който профучава на сантиметър от гредата.

36 минута. Авторитетна намеса на Конов след удар на нападател на Монтана от малък ъгъл.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

Никола Колев и Кристиян Малинов заменят Пинто и Симао.

Начало на второто полувреме.

47 минута. Удар на Арсенио високо над вратата.

52 минута. Кулма отбелязва, но е в положение на засада.

55 минута. Пробив на скорост на Кулма, но центрирането му не стига до негов съотборник.

59 минута. Иван Митрев заменя Руи Педро. Станоев на мястото на Перес.

64 минута. ГООООЛЛЛ!!! Александър Дюлегров поразява вратата на Монтана от малък ъгъл.

67 минута. Валентин Антов влиза на мястото на Гълъбов.

71 минута. Иван Турицов заменя Арсенио.

72 минута. Радослав Живков на мястото на Митрев.

76 минута. Даниел Йорданов заменя Кулма.

78 минута. Меркадо излиза. Добромир Бонев влиза в игра.

79 минута. Греда за Монтана след мощен шут от границата на наказателното поле.