• 39мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА)

5. Стефан Цонков (Монтана)

14. Валентин Антов (ЦСКА)

ЦСКА​ победи Монтана с 3:1 в контрола, играна на базата в Панчарево. Двубоят беше излъчен на живо по ЦСКА ТВ.

Гостите откриха резултата в 26-та минута, когато армейците временно бяха с 10 души на терена, тъй като Александър Барт получи удар в главата и получаваше медицинска помощ. На негово място в игра се появи 16-годишният централен защитник Валентин Антов. ЦСКА изравни в 39-та минута, когато Фернандо Каранга се разписа, след като Рубен Пинто го намери в наказателното поле.

На почивката Барт се завърна на терена, а Антов заигра като халф. В 60-та минута след центриране на Стойчо Атанасов играч на Монтана си вкара автогол и ЦСКА поведе с 2:1. 5 по-късно Валентин Антов отбеляза третото попадение за червените в мача. В контролата старши треньорът Стамен Белчев даде шанс за изява и на още шестима юноши. В игра се появиха централният бранител Никола Борисов, левият защитник Адриан Гиргинов, халфът Даниел Йорданов и офанзивните играчи Иван Митрев, Асен Дончев и Огнян Николов.