2. Радослав Забавник (ЦСКА)

Начало: Червените започват играта и нападат надясно

3000 зрители на стадион Българска армия

Тодор Янчев, който вчера се присъедини отново към ЦСКА, играе заедно с Беноа Кое пред защитниците на ЦСКА. Като ляв външен халф в игра е Йоел Линдпере. Единствен нападател отпред е Евгени Йорданов

5' - първи корнер изпълнят армейците отдясно на вратата на Чворович. За съжаление лошо изпълнение на Тиаго Силва, топката е избита от защитници на Нафтекс

10' - опит за извеждане на Евгени Йорданов в наказателното поле на Нафтекс, за съжаление Йордан Тодоров тръгва късно и вратарят лови топката

12' - сериозен пропуск на Янев, който стреля от няколко метра в ръцете на Чворович, разбъркване, след това стреля и Данчо Тодоров, но топката облизва гредата от външната страна на вратата

16' - пропуск на Пламен Крумов, който излъгва трима бранители на ЦСКА, но ударът му бе блокиран от Хмарук

19' - страхотен удар от фаул на Христо Янев, Чворович с върха на пръстите си избива в корнер, след който не последва нищо интересно

23' - грешка на Хмарук, който след вханата топка подава с ръце към Гай, но твърде силно. Пламен Крумов я достига и с премерен удар за малко не вкарва гол в нашата врата

26' - първи жълт картон за 14.Даниел Христов от Нафтекс за нарушение срещу Радослав Забавник

30' - ГОООЛ за ЦСКА! Христо Янев! Янев изпълнява фаул от любимата си позиция малко пред наказателното поле вляво. Стреля силно в обратния ъгъл на Чворович и му вкарва прекрасен гол

33' - Страхотен удар на Янев от границата на наказателното поле, топката минава под ръцете на Чворович и за малко не влиза във вратата

37' - втори жълт картон в мача - за 4.Станислав Жеков за грубо влизане в глезена на Янев

43' - корнер за ЦСКА отляво, Янев нахлува мощно, но вратарят избива топката, след това гостите отнемат

45' - една минута добавено време

45+1' - втори жълт и съответно ЧК за 14.Даниел Христов за грубо нарушение срещу Йордан Тодоров!

45+2' - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - една смяна в Нафтекс, на мястото на 11.Мица в игра 19.Веселин Пенев

47' - Евгени Йорданов нацелва гредата на Нафтекс от почти нищожен ъгъл

51' - няма положения пред двете врати, двата отбора играят с повече пасове в центъра на терена. Припомняме, че Нафтекс играе през второто полувреме с човек по -малко

52' - ЖК за 14.Валентин Илиев за тактическо нарушение в средата на терена

54' - първа смяна в ЦСКА: излиза 14.Валентин Илиев, в игра влиза 6.Адалберт Зафиров

56' - невероятен удар на Йорданов минава малко над гредата на Чворович

59' - отнета топка на Янчев, той напредва и центрира на Янев, в последния момент топката му е избита и това единствено попречи да бъде вкаран втори гол

63' - жълт картон и за Ибрахима Гай, който фаулира неприятно играч на Нафтекс

66' - смяна в Нафтекс: излиза 6.Георги Сърмов в игра 13.Коста Янев

66' - смяна и в ЦСКА: излиза 19.Йорданов в игра 24.Костадин Хазуров

71' - центрирана топка към Тодоров по дясното крило, той пробва удар от движение, но топката излиза в аут

72' - жълт картон за капитана 5.Николай Костов за нарушение срещу Тиаго Силва. Съдята дава авантаж и после му показва картон

74' - ГОООЛ за ЦСКА! Отново Янев от фаул! Христо Янев изпълнява нарушението срещу него от точната позиция, от която вкара и през първото полувреме. Този път Янев бие в другия ъгъл на Чворович и прави резултата 2:0

76' - Янев центрира от корнер, там става меле и Забавник вкарва гол от два метра, имало е обаче фаул и попадението не е зачетено

79' - трета смяна при червените: излиза 30.Тодоров, на негово място 20.Йордан Юруков

85' - много добро центриране на Линдпере в наказателното поле отляво, Веско Пенев пробва да изчисти и за малко не си вкарва автогол

87' - греда удря и Ибрахима Гай. След едно центриране почти от аут линията успява да играе с глава и да нацели гредата на Чворович

89' - пропуск и на Хазуров. Той изскача сам за секунда пред наказателното поле и стреля, но е блокиран и топката излиза в уат

90' - ТРЕТИ ГОЛ за ЦСКА!!!! Радослав Забавник! Центрирана топка стига малко щастливо до Забавник и той от движение разтрелва отдясно в наказателното поле Чворович

90' - две минути продължение

90+2' - край на мача