14. Михаел Фрей (Нюрнберг) асистенция - Лукас Шлаймер

• 90+1мин

5. Йоханес Гайс (Нюрнберг)

В 1-та минута удар на Пинто след пас на Евандро, но в ръцете на вратаря.

В 4-та минута пас на Черин, но Зреляк не успява да догони топката в наказателното поле.

В 8-та минута след центриране от пряк свободен на Тиаго Евандро със слаб удар в ръцете на вратаря.

В 10-та минута удар на Хак в посока на вратата, илиза в аут.

В 19-та минута удар от пряк свободен на Нюрнбергер в тялото на Евандро.

В 29-та минута пробив отляво на Хандверкер и пас към Доведан, който пробва да бие, но е париран, Черин отправя удар, но Мазику парира на голлинията, Зреляк се разминава с топката, но пък Лохкемпер отблизо прострелва Бусато за 0:1.

В 31-та минута Тиаго центрира от пряк свободен, но Соу не успява да насочи топката, а след това и Евандро не успя да овладее в наказателното поле.

В 33-та минута отново атака отляво на Хандверкер и пас на другия край на пеналтерията, където Лохкемпер от воле отново вкарва за 0:2.

В 35-та минута от пряк свободен Тиаго цъква към Занев, но ударът му е спрян от стената, след което и Пинто бие встрани от вратата.

В 41-та минута удар високо над вратата на Лохкемпер.

В 46-та минута жълт картон за Албентоса за фаул срещу Доведан, който пък го изритва без топка и получава само жълт картон.

Второто полувреме започва с много смени в тима на армейците и Малинов излиза с капитанската лента.

В 50-та минута силен удар на Мавропанос от дистанция минава встрани от вратата.

В 62-та минута Джеси пробва да преодолее защитник и топката попада в Юрич, следва удар в ръцете на вратаря.

В 65-та минута неточен удар на Гайс над вратата.

В 66-та минута отново атака отляво на Фрей, който центрира по голлинията и Кери необезпокояван си вкарва автогол за 0:3.

В 70-та минута Ахмедов с опасен удар малко над вратата след пас на Давидов.

В 71-та минута Лохкемпер подава на Фрей, който бие в аут.

В 72-та минута пробив отдясно на Шлаймер и пас към Фрей, който този път не греши и вкарва за 0:4.

В 78-та минута далечен удар покрай вратата на Гайс.

В 85-та минута невероятен пропуск на червените, след дълга атака на тима, Малинов даде топката чудесно на Ахмедов, който от три метра не успя да вкара.

В 87-та минута след пробив в центъра на Турицов, младокът изведе прекрасно Юрич, който сам срещу вратаря би слабо и вратарят спаси.

В 89-та минута удар над вратата на Гайс.

В 90-та минута Гълъбов спъна Бесонг в наказателното поле и съдията даде дузпа.

В 91-та минута от нея Гайс вкарва в левия ъгъл за 0:5.