• 74мин

10. Георги Йомов (ЦСКА) асистенция - Жорди Кайседо

• 90+3мин

30. Михрет Топчагич (Осиек) асистенция - Мато Милош

На загрявката преди мача Баи се контузва и е заменен в стартовия състав от Йомов.

В 3-та минута лек удар на Вилдшут в ръцете на Ивушич.

В 7-та минута след центриране и рикошет, удар на Клайнхайслер е блокиран.

В 8-та минута пак унгарецът е спрян от Турицов в наказателното поле.

В 9-та минута Кери със страхотна тупалка след пас на Вилдшут, Ивушич боксира в корнер.

В 10-та минута от него Кери с пас, удар с глава на Антов е изваден от голлинията от Ивушич.

В 12-та минута Юга извежда Кайседо сам срещу вратаря, но има и засада.

В 14-та минута остър пас на Йомов отдясно и разбъркване, топката е изчистена.

В 16-та минута удар на Жапер след корнер, но е фаулиран Матай.

В 21-та минута Кайседо не успява да бие с глава след ъглов удар, топката се удря в Юга и е избита.

В 23-та минута балонен удар на Кери над гредата.

В 26-та минута многоходова атака стига до Кери след пас на Йомов, изстрел близо до гредата в аут.

В 28-та минута пас на Турицов към Кайседо, слаб удар с глава в аут.

В 30-та минута феноменален рейд на Мазику след пас на Юга с глава и с удар в далечния горен ъгъл открива резултата - 1:0.

В 33-та минута Милош центрира остро, Антов вади в корнер.

В 37-та минута ново центриране на Йомов, защитник изпреварва Кайседо.

В 39-та минута отново атака по десния фланг, Йомов дава на дублиращия Турицов, пас по конец в наказателното поле, Кери с глава, Ивушич закача топката, но тя влиза във вратата - 2:0.

В 41-та минута центриране от ъглов удар на Фиолич, за нещастие Матай в желанието да изчисти вкарва топката с глава в мрежата - 2:1.

В 42-та минута Йомов отново се стрелва отдясно и центрира, този път Кайседо е точен с глава след плонж - 3:1.

В 47-та минута силен, но неточен удар на Клайнхайслер над вратата.

В 51-та минута удар с глава на Фиолич в ръцете на Бусато.

В 57-та минута продължителна червена атака завършва с пас на Кери и удар в аут с глава на Кайседо.

В 58-та минута изстрел от дистанция на Миерес, рикошет в Антов и корнер.

В 61-та минута Вилдшут се бори с Югович и е задържан в наказателното поле, но е даден фаул за хърватите.

В 63-та минута Йомов пробива, но не успява да нанесе удар, топката стига до Вилдшут - удар, рикошет и ъглов удар.

В 64-та минута Кери вдига топката от него, двама в червено се разминават да засекат - Матай и Кайседо.

В 65-та минута остър пас отдясно на Милош - аут.

В 67-та минута Кери пробва да прехвърли вратаря - лошо изпълнение.

В 70-та минута разбъркване след пас отляво, Турицов отдалечава.

В 71-та минута опасност пред вратата на армейците след ново центриране, защитата се справя.

В 74-та минута Кайседо е изведен отляво от Чатакович, надбягва двама в защитата и връща на Йомов в малкото наказателно поле, следва прострелен изстрел и 4:1.

В 77-та минута продължителна атака, след която Жеферсон излиза на отлична позиция, но не успява да стреля, след това Турицов печели корнер.

В 79-та минута Хирош е изведен в пеналта, бие - от Антов в корнер.

В 85-та минута Йомов и Чатакович в хубава позиция - губят. В същата минута Кери дава на Чатакович, от малък ъгъл удар в аут.

В 87-та минута Манце е изведен от Хирош сам срещу Бусато, преодолява го и стреля в аут.

В 90-та минута Кайседо е изведен сам срещу вратаря от Кери, но има и засада.

В 90+2-та минута два последователни удара на Жапер са блокирани, центриране на Милош, Антов с глава в корнер. От него пак Антов вади в ъглов удар.

В 90+3-та минута балонно центриране на Милош, Топчагич надскача Антов и с глава намалява резултата - 4:2.

В 90+5-та минута директен удар от пряк свободен на Кери среща напречния стълб.