• 57мин

3. Александър Тунчев (ЦСКА)

• сл.кр.

99. Ней (ЦСКА)

Начало - около 5000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме

2' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - Йордан Юруков пробива отляво и центрира в наказателното поле, където Петре засича за 1:0

10' - играта се води предимно в центъра на терена

12' - първи ЖК в мача. Получава го 3.Николай Бодуров за грубо нарушение срещу Петре отдясно

15' - нов ЖК. Получава го 25.Мирослав Ризов за нарушение срещу Велизар пред дъгата на наказателното поле

15' - Юруков застава зад топката, но стреля нескопосано в аут

20' - хубав пробив на Удоджи отляво, който центрира във вратарското поле. Там Чавдаров е по-бърз от Евгени Йорданов и чисти топката в аут

23' - ЖК на 5.Тодор Янчев за нарушение в центъра на терена

24' - опит на Евгени Йорданов да изненада вратаря на гостите с изстрел от границите на наказателното поле, но топката излиза в аут

30' - Удоджи пробива през центъра на терена и продължава към Петре. Румънецът стреля от границите на наказателното поле, но вратарят Чавдаров боксира в тъч

36' - Петре атакува по дясното крило и пробва центриране към Евгени Йорданов в наказателното поле на Пирин, но защитата избива топката

40' - жк на 7.Стефан Костадинов

45' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на почивката в състава на Пирин. Излиза 9.Веселин Стойков, в игра 21.Херман Пиетробон

49' - невероятен пропуск на ЦСКА. Петре пробива по дясното крило и центрира във вратарското поле, където Евгени Йорданов отклонява топката към непокрития Тодор Янчев. Янчев прави по-трудното като пращата топката в аут

53' - Йордан Тодоров е изведен отдясно, напредва и среля, но без проблеми за Чавдаров

55' - ЖК на 14.Любомир Витанов за грубо нарушение в центъра на терена срещу Велизар Димитров

57' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 3.Александър Тунчев - Петре центрира от корнер отдясно. Тунчев засича с глава и праща топката в мрежата за 2:0

61' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 20.Йордан Юруков, влиза 11.Емил Гъргоров

61' - втора смяна в отбора на Пирин. Излиза 25.Мирослав Ризов, влиза 13.Андрей Стоев

69' - темпото на игра спада значително

71' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Евгени Йорданов, влиза 99.Ней

79' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, влиза 2.Ненад Настич

79' - трета, последна смяна в отбора на Пирин. Излиза 15.Кирил Николов, влиза 24.Емануел Мартинес

82' - невероятен пропуск за ЦСКА. Велизар овладява една топка отляво и намира непокрит Ней в наказателното, който от няколко метра праща топката в аут

90' - две минути добавено време

90'+2' Дузпа за ЦСКА! - Велизар навлиза в наказателното поле на гостите, където е фаулиран. Главният съдия Станислав Тодоров отсъжда дузпа

90'+2' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Ней - зад топката застава Ней, който стреля в долния десен ъгъл на вратаря