Ивайло Димитров (ЦСКА)

• 73мин

13. Никола Вуядинович (ЦСКА)

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

ЦСКА​ победи с 5:1 Рилски Спортист в контрола. Мачът се игра на тренировъчната база в Панчарево пред стотина зрители.

Гостите обаче първи излязоха напред в резултата. В 21-ата минута Фидел проби отдясно и с добър удар изведе Рилски Спортист напред. Преднината на гостите обаче трая много малко време. В 27-ата минута след центриране вратарят на гостите Караджов направи грешка и Удоджи, останал сам срещу вратата, изравни. Първите си две смени в срещата Стойчо Младенов извърши още е 33-ата минута на мача. Тогава напуснаха Тодор Янчев и Георги Илиев, а в игра се появиха Абдер Кабус и Маркиньос. Равенството се запази до 44-ата минута. Само за две минути “армейците“ вече имаха комфортна преднина. Първо Амунике се разписа отблизо след центриране на Машадо по земя, а след това Данчо Тодоров сложи топката на главата на Георги Чиликов, който направи 3:1.

През второто полувреме взеха участие всички играчи, включително повиканите вчера юноши. В 69-ата Зехирев центрира на към Иво Димитров, който направи 4:1. В 80-ата минута румънският национал Петре направи 5:1 след хубав прехвърлящ удар. Малко преди това Никола Вуядинович фаулира грубо футболист на гостите и получи директен червен картон.

Така след добра игра “армейците” направиха добра проверка за предстоящия в събота мач с Черно море в София.