23. Ахмед Ахмедов (ЦСКА) асистенция - Юнус Санкаре

• 90+1мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Георги Йомов

Във 2-та минута да Силва стреля силно, Бусато спасява - корнер.

В 5-та минута удар от пряк свободен на Тиаго в стената, след което нов негов шут, рикошет и ъглов удар.

В 7-та минута удар с глава на малтийци, Бусато избива в корнер.

В 8-та минута от него разбъркване, Мазику изпреварва де Оливейра, напречна греда и ъглов удар.

В 11-та минута Соу не успява да намери топката след центриране, минава над него, след което нов пас на Кери и Белтраме слабо с глава.

В 22-та минута след корнер на Кери Антов с глава сваля на Белтраме, опит за странична ножица над гредата. След което пас на Енрике, Соу поема и се завърта, бие силно в ръцете на вратаря.

В 27-та минута прекрасен удар от дистанция на Енрике, малко над вратата.

В 29-та минута Тиаго от пряк свободен с пас към Юга, който е блокиран в малкото наказателно поле.

В 31-та минута Кери към Белтраме, той бие акробатично над гредата.

В 32-та минута нов диагонален удар на Енрике встрани от вратата.

В 38-та минута Тиаго с пас към Соу, балонен удар с глава в ръцете на Касар.

В 42-та минута жълт картон за Скиклуна за протести.

В 45+1-та минута удар от пряк свободен на Тиаго, рикошет и близо до гредата - корнер. От него Юга пробва да бие с пета, Кесар лови.

В 46-та минута атака на да Силва след грешка на Кери и Антов, Матай с шпагат, играе първо с топката, но съдията дава дузпа и жълт картон за Матай.

В 48-та минута да Силва зад топката бие вляво, Бусато сигурно спасява наказателния удар.

В 51-та минута неточен удар на Кери.

В 57-та минута удар на Бустос встрани от вратата.

В 59-та минута Соу се преборва в наказателното поле след пас на Гълъбов и бие силно на сантиметри в аут.

В 62-та минута удар с глава на Матай над вратата след ъглов удар.

В 69-та минута бърза контра на малтийците, Бустос дава на да Силва пред наказателното поле, който от дистанция и след слаб рикошет вкарва за 0:1.

В 70-та минута удар с глава на Енрике в ръцете на вратаря.

В 71-та минута Йомов с прекрасен пас отдясно, Енрике с глава от два метра не нацелва вратата.

В 73-та минута пас от пряк свободен, неточен удар с глава на Гълъбов, след което жълт картон за Мазику за фаул срещу де Оливейра.

В 75-та  минута Санкаре преодолява човек и центрира отлично към Ахмедов, който от воле изравнява - 1:1.

В 86-та минута бомбен удар от дистанция на Тиаго в аут.

В 88-та минута жълт картон за Санкаре за игра с ръка.

В 90-та минута Енрике влиза отляво, но въпреки добрата възможност подава зле и вратаря лови.

В 90+1-та минута Йомов финтира двама и дава на Соу, който след финт бие, вратарят избива, но топката влиза във вратата от малък ъгъл за 2:1.

В 90+6-та минута след изпълнение на тъч, малтиец играе с глава, но Бусато лови сигурно.