69′
  • 19

• 57мин

6. Християн Петров (ЦСКА) асистенция - Тобиас Хайнц

В 4-та минута Александров с удар от пряк свободен, но защитник избива, нов пас на крилото - отново блокиран, Очай с лек удар в ръцете на Евтимов.

В 5-та минута след пас от корнер на Хайнц, Каранга с глава над вратата.

В 9-та минута Фаетон пробива отляво и мами двама, бие, рикошет и корнер, като имаше и отлична възможност да изведе Хайнц и Каранга.

В 11-та минута Линдсет с пас към Каранга в отлична позиция, малко по-тежко първо докосване и Шейтанов излиза и избива.

В 18-та минута Вион отляво с остър пас към Каранга, Арсов избива.

В 19-та минута Фаетон с изстрел - блокиран. В същата минута Скаршем на Хайнц, той на Фаетон - шут, пак блокиран от Георгиев.

В 21-та минута жълт картон за Георгиев за нарушение срещу Фаетон.

В 22-та минута Хайнц с пас от пряк свободен, Юга бие, защитата се справя, Каранга довкарва, но според съдията е фаулирал Шейтанов.

В 26-та минута продължителна атака на червените, Турицов получава от Скаршем, дава на Каранга, той бие - топката е избита, пак стреля, вратарят избива, Фаетон вкарва, но е отсъдена засада.

В 28-та минута след корнер Юга стреля с глава в аут.

В 29-та минута Хайнц стреля в тялото на защитник пред пеналтерията.

В 30-та минута Линдсет нахлува между трима и някакси подава на Скаршем, силен удар отблизо, Шейтанов с крак избива.

В 36-та минута Линдсет с финт и изстрел, пак блокиран. В същата минута красива атака - Линдсет на Фаетон, той на Хайнц и шут, Шейтанов с ноктите вади в ъглов удар.

В 37-та минута Линдсет на Хайнц, който е съборен в наказателното поле от Александров, но съдията не дава дузпа.

В 39-та минута Линдсет е изведен сам срещу вратаря от Петров, Шейтанов избива, Каранга с добавка, но Арсов чисти от голлинията.

В 44-та минута жълт картон за Стоянов за нарушение срещу Фаетон.

В 45+1-та минута Фаетон бие в ръцете на Шейтанов.

В 47-та минута Очай получава от Маринов и бие, Евтимов избива.

В 52-та минута Фаетон пробива отляво и дава пас, Линдсет отблизо бие, но е спрян - корнер.

В 53-та минута жълт картон за Матай за фаул срещу Михайлов.

В 55-та минута Скаршем дава на Каранга, той с финт, но след това е затворен в сандвич от Арсов и Георгиев.

В 56-та минута двойно между Скаршем и Каранга, защитник вади в корнер.

В 57-та минута центриране от него на Хайнц, Матай скача да играе с глава, топката го прехвърля и Петров я вкарва с плътен удар за 1:0.

В 58-та минута с капитанската лента на армейците е Хайнц.

В 61-та минута Хайнц пробва удар - спрян с тяло от защитник.

В 63-та минута след корнер Линдсет сваля с глава, но Естрада се разминава на сантиметри.

В 64-та минута Хайнц с изстрел от дистанция над вратата.

В 67-та минута грешка на Вион, Михайлов пада, Орлинов лови, няма дузпа.

В 68-та минута след корнер на два пъти Махмутович неточно с глава.

В 69-та минута с капитанската лента за септемврийци е Шейтанов. Жълт картон за Вион.

В 70-та минута Хайнц извежда брилянтно Естрада, Шейтанов го спира. В същата минута Михайлов с лек удар, Орлинов лови.

В 72-та минута Орлинов с две феноменални спасявания, първо Александров отляво, а след това Дросев от няколко метра.

В 75-та минута след ъглов удар Естрада бие с глава в аут, Шейтанов му пречеше добре.

В 77-та минута жълт картон за Михайлов за фаул срещу Петров.

В 79-та минута след пас на Естрада, Асприля пробва акробатика, но топката отива над вратата.

В 81-та минута Асприля със страхотен пробив отдясно и пас, защитник избива, Кареасо овладява и подава на Естрада, който отблизо бие, но с тяло Керкез спира - корнер.

В 82-та минута два удара в червено - Петров с глава и Кареасо от границата на наказателното поле - неточни.

В 85-та минута с капитанската лента на армейците е Петров.

В 90-та минута двойно между Скаршем и Вион, но французинът с лош удар.