• 26мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА)

• 54мин

19. Кирил Десподов (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

ЦСКА​ победи Септември с 2:0 в мач от XVIII кръг на Първа лига и вече е на една точка от лидера в класирането. Двубоят се игра на стадион „Българска армия“ пред празни трибуни заради наказанието, което клубът получи след инцидентите в Пловдив.

Фернандо Каранга откри резултата в 26-та минута. Нападателят беше точен от дузпа, която главният съдия отсъди за нарушение срещу Кристиян Малинов. Кирил Десподов вкара за 2:0 в 54-та минута на срещата. Червените имаха още добри възможности пред вратата на Септември, но пропуснаха да ги оползотворят и така постигнаха успех с 2:0 над съперника, който в първия мач през кампанията победиха с 1:0.

Каранга получи жълт картон, който е негов пети през сезона и ще пропусне предстоящото гостуване на Витоша (Бистица).