• 87мин

5. Брадли де Нойер (ЦСКА) асистенция - Юрген Матей

14. Елитон (ФК 1948)

Във 2-та минута изстрел на Назон над вратата.

В 4-та минута остър пас на Гарсес, грешка на защитник, след това Морено се разминава. В същата минута Морено е съборен в наказателното поле, но съдията не дава дузпа.

В 10-та минута Бастунов сваля на Охене, който бие, но Бусато спасява, преди това имаше сериозни съмнения за засада.

В 14-та минута пресилен жълт картон за де Нойер за фаул срещу Русев.

В 19-та минута спестен жълт картон за Охене за влизане в краката на Турицов.

В 21-та минута груба грешка на Кох, Русев краде топката и подава към останалия сам Басутнов, който не успява да бие добре, греда и аут.

В 24-та минута Перейра отляво към Бастунов, ударът му е блокиран от Кох.

В 28-та минута Линдсет отдясно към Назон, който с глава стреля над вратата.

В 30-та минута Гарсес е изведен страхотно от Линдсет, пробива отлично и има чудесни опции към Назон и Морено, но пасът му е неточен.

В 34-та минута Гарсес е съборен от Фуртадо, фаул няма, за идентична ситуация между Юга и Чочев, за гостите се свири веднага.

В 35-та минута шут на Морено от дистанция в аут.

В 36-та минута и свалената обувка на Матей не е достатъчна за нарушение.

В 39-та минута Морено отдясно центрира, рикошет и Наумов лови. В същата минута Линдсет извежда отлично Гарсес, нов лош пас към връхлитащия Назон, размина се на сантиметри.

В 43-та минута и Гарсес, и Линдсет, и Морено се разминават с хубав удар, свирена е и засада.

В 44-та минута атака на армейците е спряна след несъществуваща засада.

В 52-та минута Кирилов надиграва Турицов отляво и подава към Бастунов, който излиза пред Кох и Юга и открива резултата - 0:1.

В 58-та минута удар на Жеферсон след корнер, Елитон избива, след това и Гарсес стреля в аут.

В 59-та минута след разбъркване от корнер, Турицов с красив удар малко над вратата.

В 61-та минута Лясков пробва да подаде отляво, вместо това шут в облаците.

В 63-та минута Кирилов получава в наказателното поле, финтира и стреля, рикошет и корнер.

В 64-та минута Даскалов праща удар много над вратата.

В 69-та минута Турицов страхотно извежда Бамба сам срещу Наумов, но вратарят спасява уверено.

В 71-та минута Линдсет с остро центриране, Наумов избива.

В 73-та минута Даскалов блокира с тяло удар на Юга. В същата минута Линдсет финтира и бие силно, но Наумов отново спасява гостите.

В 74-та минута след корнер страхотни съмнения за игра на Елитон с ръка след удар с глава на Матей, съдията не свири дузпа, след това Бамба и Юга от два метра изтърваха да вкарат.

В 75-та минута жълт картон за Величко Капланович за протести докато ВАР разглежда ситуацията.

В 76-та минута съдията отива да гледа сам на монитора.

В 77-та минута след разглеждането съдията логично дава дузпа за червените и жълт картон за Елитон.

В 78-та минута зад топката застава Турицов и бие в средата на вратата за 1:1.

В 81-та минута Кирилов остава сам срещу вратаря, но бие неточно. В същата минута Линдсет може да намери двама в червено, но подава лошо. Пак в тази минута Линдсет извежда Бамба сам срещу вратаря, Бамба прехвърля Наумов и удря напречната греда, свирена е и засада, каквато със сигурност нямаше.

В 83-та минута нови претенции за дузпа след корнер и игра на защитник от гостите с ръка, реферът не дава дузпа.

В 87-та минута Кох с удар с глава, защитник избива. В същата минута де Нойер получава от Матей и след уникален шут от дистанция праща топката в сглобката между напречната и страничната греди и оттам във вратата на гостите за 2:1.

В 90-та минута втори жълт и червен картон за Елитон след като избута грубо едно от децата, които подават топките.

В 90+3-та минута пробив отляво на Туфегджич и остър пас, в последния момент Лясков избива пред нахлуващия Гарсес.

В 90+4-та минута жълт картон за Юга за бавене на играта.

В 90+6-та минута Даскалов блокира удар на Бамба. В същата минута Вион дава на Туфегджич, той цъка на Бамба, удар отблизо над вратата. В същата минута жълт картон за Жеферсон след чист шпагат в краката на Умарбаев.