Радош Булатович
    83′
  • 23
    Любомир Фейса

Начало - около 10000 зрители присъстват на стадион Българска армия в този облачен ден. Хайдук тръгва от центъра, армейците ще нападат наляво от главната трибуна през първото полувреме

2' - Гийом навлиза в наказтелното поле отдясно и се сблъсква с 4.Синиша Раданович, но главният съдия оставя играта да продължи

9' - въпреки териториалният превес за ЦСКА, домакините не успяват да стигнат до по-опасни атаки

12' - Тиаго Силва пробива през центъра и малко пред наказателното поле пробва удар, блокиран от защитник на гостите. Топката излиза в корнер, отляво на вратата на Джуричич

15' - Петре изпълнява фаул отдясно. Топката е центрирана балонно в наказателното поле на Хайдук, но защитата на сърбите успява да изчисти

16' - Петре пробива по дясното крило и подава на Гийом в наказателното поле. Нападателят на ЦСКА връща малко по-назад към Велизар, който се сблъсква с 5.Мирко Буневчевич и отново остават съмнения за дузпа

25' - играта се води предимно в центъра на терена

25' - първи ЖК в мача. Получава го 2.Саво Павичевич за нарушения отзад срещу Тиаго Силва, в центъра на терена

28' - бърза контраатака за Хайдук. 7.Йован Радивойевич пробива през центъра и пробва далечен удар, право в ръцете на вратаря Петров

32' - прекрасна техните демонстрира Велизар, който по дясното крило, малко пред наказтелното поле на Хайук преодолява красиво сръбски защитник, но в последствие топката отново му е отнета

34' - невероятен пропуск за ЦСКА. Данчо Тодоров получава пас отдясно в наказателното и пробва веднага удар по диагонала, към далечната греда. Топката е избита в корнер отдясно на вратата на сърбите

37' - Тиаго пробива по лявото крило, връща назад, малко пред накзателното поле към Георги Илиев, който стреля от движение и топката минава на сантиметри покрай десния страничен стълб

38' - нова красива атака на ЦСКА. Якирович с дълъг пас намира в наказателното поле Данчо Тодоров, който стреля без забавяне от въздуха, но Джуричич отново избива в корнер отляво на вратата си

41' - ЖК на 6.Сергей Якирович, който спира контраатака на 5.Мирко Буневчевич в центъра на терена

45' - две минути добавено време

45'+1' - силен удар на повече от тридесет метра на Якирович, преминава на сантиметри от лявата греда на Джуричич

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

46' - първа смяна за отбора на Хайдук. Излиза 9.Миодраг Василевич, на негово място 18.Бобан Стоянович

50' - невероятно двойно подаване между Тиаго Силва и Георги Илиев в половината на гостите. Бразилецът извежда Петре по дясното крило, който продължава напред към Велизар в наказателното поле. Ударът на Димитров за пореден път е блокиран от защитата

53' - Петре изпълнява фаул отдясно. Топката среща главата на 11.Александър Давидов, който бързо се изправя и ще продължи

55' - Данчо Тодоров пробива по дясното крило и продължава напред към Петре, който задържа и центрира около точката на дузпата, където нисичкия Тодоров играе с глава, но топката попада право в ръцете на сръбския вратар

58' - Велизар напредва мощно по лявото крило, навлиза в наказателното поле, но точно преди да стреля отново е блокиран от защитата

60' - Тиаго извежда Петре отляво в наказателното поле, зад защитата на Хайдук, но отново блестяща проява на вратаря Джуричич, който избива в ъглов удар отдясно

65' - фаул на около тридесет метра, фронтално на вратата на Хайдук. Якирович пробва далечен удар, но топката излиза в аут високо над вратата

67' - Петре преминава изцяло по лявото крило, докато Тиаго Силва е в центъра

67' - ЖК на 18.Бобан Стоянович за нарушение срещу Петре, пред наказателното поле на гостите

68' - втора смяна в отбора на Хайдук. Излиза 10.Сръждан Станич, влиза 17.Александър Стоймирович

71' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 6.Сергей Якирович, на негово място 31.Мирослав Манолов

74' - Петре изпълнява корнер отдясно и центрира на Велизар към далечната страна на наказателното поле. Велизар с галава връща около точката на дузпата, но сръбският страж отново избива

77' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излзиза 27.Тиаго Силва, влиза 20.Йордан Юруков

81' - ЖК на 30.Йордан Тодоров за нарушение в половината на ЦСКА

82' - Йордан Тодоров центрира одясно, около точката на дузпата. Там Миро Манолов играе с глава, но вездесъщият в този мач Джуричич за пореден път избива в корнер

83' - трета, последна смяна в отбора на Хайдук. Излиза 2.Саво Павичевич , влиза 20.Радош Булатович

87' - игра с ръка на 7.Йован Радивойевич в дъгата на наказателното поле на гостите. Юруков изпълнява фаула, топката среща главата на 16.Драган Станчич и излиза в корнер

90' - три минути добавено време