Стадион: Георгиос Кацурис Кастрос, Агия Напа

Емил Гъргоров (ЦСКА)

• Гол

Амиран Муджири (ЦСКА)

• Гол

След като пропадна контролата на армейците срещу Будучност (Сърбия и Черна гора), запланувана за днес от 15:00 часа, старши-треньорът на ЦСКА Ферарио Спасов разпредели футболистите на два отбора и проведе двустранна игра.

В отбора с жълти потници играха: Ивайло Иванов, Иван Иванов, Адалберт Зафиров, Ангел Йошев, Йордан Върбанов, Сашо Бранеков, Амиран Муджири, Мансур Аянда, Герасим Заков, Адриан Олегов и Евгени Йорданов.

Съперници с червени потници им бяха: Евгени Хмарук, Радослав Забавник, Валентин Илиев, Ибрахима Гай, Роберт Цаха, Беноа Кое, Йордан Тодоров, Жоел Линдпере, Емил Гъргоров, Христо Янев и Костадин Хазуров.

Първото полувреме от 45 минути завърши наравно 0:0, затова треньорското ръководство направи промени в отборите, като те добиха следният облик:

Жълти: Ивайло Иванов (Николай Годжев), Сашо Бранеков, Йордан Върбанов, Йордан Тодоров, Адриан Олегов, Мансур Аянда, Роберт Цаха, Евгени Йорданов, Герасим Заков и Ангел Йошев.

Червени: Евгени Хмарук, Ибрахима Гай, Валентин Илиев, Радослав Забавник, Беноа Кое, Христо Янев, Иван Иванов, Жоел Линдпере, Амиран Муджири, Емил Гъргоров и Костадин Хазуров.

Промяната в съставите през вторите 45 минути даде резултат и червените потници победиха жълтите с 3:0. Емил Гъргоров откри резултата, а Муджири добави останалите две попадения.