• 40мин

8. Борис Галчев (ЦСКА)

• 50мин

14. Самир Аясс (ЦСКА)

ЦСКА​ победи Чепинец (Велинград) със 7:0 в мач от 3-тия кръг на Югозападната „В” група. Играчите на Христо Янев доминираха през цялото време, като до 12-та минута вече водеха с 3:0.

Костадин Хазуров даде преднина на „червените” от дузпа в 8-та минута, а малко по-късно вкара второ попадение за своя тим. 17-годишният Павел Головодов също отбеляза два гола, а по един път се разписаха Йордан Йорданов, Борис Галчев и Сами Аясс.

Така ЦСКА продължава да бъде с пълен актив от точки в шампионата. „Червените” са с голова разлика 13:0 в първите три мача и водят в класирането.

„Резултатът от днес трябва да стимулира играчите за още добри изяви. Искаме да покажем на младите, че те са важни за бъдещето, за това, което искаме да ги развиваме в тях като качества. Не сме постигнали на този етап нищо кой знае какво, че да се възгордяваме или да летим в облаците. Ние си оставаме здраво стъпили на земята, оценяваме колко мачове трябва още да изиграем и да победим.“, каза Христо Янев след срещата.

Следващата среща на ЦСКА е срещу Септември в сряда. Мачът е от турнира за Купата на България.